Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint, lehet hogy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint, lehet hogy 30 év felett a nők már kevésbé válogatósak?

Figyelt kérdés

Én 28 éves férfi vagyok, de a 21-28 éves nőnek nem tetszem egyiknek sem, de a már 29-40 év közötti nők mind azt mondják milyen jól nézek ki, milyen jóképű vagyok.


Az utóbbi 4 évben 23 lány utasított el a külsőm miatt ezek 21-28 év közöttiek voltak. A többi meg igent mondott akik 29 év felettiek.


Szóval akkor ezek szerint nem vagyok jóképű, és a 29 év feletti nők pedig nem olyan válogatósak?


2015. ápr. 5. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez azt jelenti, hogy az idősebb nők szellemileg magasabb szinten mozognak, tudják mit szeretnének, és kit keresnek. Az említett fiatalabb korosztály pedig gyerekesebb olykor, mint 10 éves unokaöcsém. :[ Ezért kezdek én is nálam idősebb lányokkal, nőkkel.
2015. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Harmincas pasiként azt kell mondanom, hogy csak reménykedsz. Komoly kapcsolatra semmivel nem kevésbé válogatósak (sőt), az meg, hogy egy nő azt mondja, hogy jóképű vagy relatív, kérdés, hogy ezt követi e valami, vagy csak pusztán minden nélkül kedvesek, mert úgysem számolnak veled.
2015. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyformák ezek, mindegy hány évesek.
2015. ápr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyformának nem egyformák, de kevés kapuzárási pánikostól eltekintve nem jellemző, hogy a 30-as nők varázsütésre szintekkel leadják az igényeiket.
2015. ápr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát jó de ők lefeküdtek velem többször is, és nem néztek abszolút rosszul, csak ezért gondolkodok ilyen hülyén.
2015. ápr. 5. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!