Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ebből lehet baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből lehet baj (meleg kérdés)?

Figyelt kérdés

Egyik közeli lánybarátomnak be akarom vállalni a másságom. A szünet előtt azzal váltam el tőle, hogy valami fontosat akarok neki mondani, azóta azzal zaklat online, hogy mi az, de én nem nagyon akarom neki elmondani? A beszélgetésünk során viszont utalásokat tett arra, hogy esetleg bejön-e nekem, meg többször is célzott rá, hogy van egy fiú, akit nagyon kedvel, de ezt pont nekem nem árulhatja el. Emiatt megijedtem, hogy lehet, hogy én vagyok az, és habár nagyon jó barátom, de árultak el már barátaim, és félek, hogyha tényleg bejövök neki, akkor képes lesz elárulni a titkomat másoknak is, ami nem éppen a szivem vágya. Kockáztassam meg ezt az egészet, és bizzak a barátságunkban, vagy inkább tartogassam egy kicsit a dolgot, és deritsem ki a dolgokat?

Ui: Homofóbokat távozásra kérem.



2015. ápr. 5. 23:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Korotok?
2015. ápr. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%

"(meleg kérdés)"


még jó, hogy írtad, már kezdtem kicsit fázni itt...

ám homo-gének problémái nem érdekelnek, sztem kéne neki egy másik szektor, egy külön kategória.

csak forróvérűeknek szlogennel.

2015. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos neked kell tudnod, hogy mennyire eros a kapcsolatotok, es rabizod-e egy ekkora titkod.

Bar eddigi tapasztalataim alapjan mindenki elarul, meg ha veletlen is, de kikotyogja a titkaidat. Ugyhogy en azt mondanam, hogy ha mar nem vagy 100%-ig biztos benne,(es mivel itt kered ismeretlen emberek tanacsat, ezert nem vagy) szerintem nem erdemli meg, hogy elmondd neki. :)

De ez csak az en velemenyem, a te eleted, te dontesed.

2015. ápr. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Korod?
2015. ápr. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha már egyértelmű lesz, akkor próbáld enyhén megemlíteni.És ha tényleg barát, akkor bízz benne, ha nem bízol benne eléggé, akkor nem igazi barát.És próbáld a helyébe képtelni magad, és gondolkozz, hogy kéne ezt megemlíteni.Vagy csajozgass kicsit miközben ott van, vagy csak utalj rá, hogy "fejezze be".Vagy ha összevesznél vele, (de csak enyhén) akkor talán kicsit lekopna.De nehogy megutáljon örökre azért.
2015. ápr. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
3 válaszoló, ez volt az én komplementerem.Tökéletes válasz, veled vagyok.
2015. ápr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

1-es, 4-es: Mindketten 14.

2-es: A humorod gyenge és elcsépelt, még az én korosztályom is ötletesebb. Ha a problémáim pedig nem érdekelnek, nem tudom, mit keresel itt, jeleztem hogy a hozzád hasonlók véleményére nem vagyok kiváncsi, főleg, mivel ez egyáltalán nem segitség, vagyis OFF. Ami tudtommal trollkodásnak minősül.

3-as: Köszönöm a válaszodat. Igazából nincs olyan barátom, akiben feltétlen megbiznék, pedig van köztük olyan is, akivel szinte testvérek vagyunk. Ez az egész egy korábbi barátságom miatt volt, egy új helyen voltam, összebarátkoztam egy gyerekkel, aki később hátbaszúrt, pedig azon a helyen ő volt a legjobb barátom, és akkor az egyetlen akiben megbiztam. Viszont igazad van, át kell gondolnom hogy megbizok-e benne igazán.

5-ös: Köszönöm a válszodat, bár szerintem enyhe félreértés esett: a lány azért nem jön be, mert a saját nememhez vonzódom, és nem nagyon szeretném lekoptatni, mivel az egyik legjobb barátom :D De azért köszönöm, a szándék a fő.

2015. ápr. 6. 00:16
 8/17 A kérdező kommentje:
7-es: Erős kétségeim vannak afelől, hogy te vagy a kettes válaszadó. Ismételten csak trollkodsz, örülnék ha lekopnál. Bár annyiban egyetértek, hogy a b*zi szó már nem csak trágár szó, az angol queer megfelelője, ami a heteroszexualitáson kivül esőket foglalja össze, vagyis nyugodtan lehetne használni.
2015. ápr. 6. 00:19
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

"2-es: A humorod gyenge és elcsépelt, még az én korosztályom is ötletesebb. Ha a problémáim pedig nem érdekelnek, nem tudom, mit keresel itt, jeleztem hogy a hozzád hasonlók véleményére nem vagyok kiváncsi, főleg, mivel ez egyáltalán nem segitség, vagyis OFF. Ami tudtommal trollkodásnak minősül. "


Huhh, már azt hittem nem vágod a szakmámat.

Troll lennék, ha zavar, ne járj ilyen oldalakra.

2015. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Én elsoként akkor mondtam el egy baratnomnek amikor bevallotta hogy tetszem neki ugyhogy tuti nem lesz gond :DD 16/f
2015. ápr. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!