Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság lehet még találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság lehet még találni olyan fiút, aki szeret olvasni? Az ilyen fiúk a hozzájuk hasonló értelmes lányokat keresik?

Figyelt kérdés

Vagy nekik is mindegy, csak lány legyen?

Szerintem fontos, hogy tudjunk egymással értelmes dolgokról is beszélgetni, filozofálni, nemcsak a tegnapi bulit kibeszélni. Nem szeretem a buta embereket, a tipikus buliba járó, telefont nyomogató hisztis pi*sáktól pedig egyenesen rosszul vagyok. Inkább ne szólalna meg némelyik. :D De most komolyan, mindenhol ugyanazok a tucatlányok: vasalt haj, hasonló ruhák, iPhone ( mert azzal pózolni milyen menő már), igazi zenét nem hallgatnak, csak ilyen szraokat (One Direction, tucatzenék), szoliba jár akkor is, ha már úgy néz ki, mint egy grillcsirke, nincs egy értelmes megnyilvánulása stb, stb.. És egyre több van belőlük.


2015. ápr. 8. 19:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

King csak egy példa volt, én is majdnem mindenevő vagyok, de van, akinek az írásait nem szeretem (Coelho-t pl. közhelyesnek tartom), ugyanakkor én végigszenvedem azt is, ami nem tetszik, ha egyszer belekezdtem, csak van, ami köreimen kívül esik. Szóval remélem, érted. :-)

Van sok olvasó pasi, csak lehetőleg a választottam ne olyan szerzőkért rajongjon, akiket kerülök, és ne utálja azokat, akiknek az írásait szeretem, mert akkor nagyon nem jönnénk ki jól. :-)

Facebookon egy rakás könyvekhez kapcsolódó csoport van, nők és férfiak vegyesen.

2015. ápr. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A sorozatokkal kapcsolatos ízlésed nagyon hasonlít az enyémre, a BB örök kedvenc :D
2015. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!