Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rájöttem, hogy még soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy még soha nem voltam boldog, most akasszam fel magam?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 22:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ne figyelj az előzőekre, nyilván ne akaszd fel magad, attól még nem oldódik meg semmi! Próbálj meg helyette a neten hobbik után nézni pl. sport, vagy kezdj el futni, az ingyen is van, és örömet termel! Előbb inkább gondolkodj el azon mit jelent számodra a boldogság, valami megfoghatalan izé, vagy vannak konkrét terveid hogy hogy néznél ki boldogan? Utána már csak orra kell venni hogy mi z akadála annk hogy ezeet bevalósítsd!

Illetve pszichológus is sokat segíthet, ha van TB-d a körzeti orvos elirányít szakemberhez teljesen ingyen, muszáj megpróbálnod élvezni az életet, mindne ember képes rá, de van akinek több időbe telik míg megtalálja mit szeret, de ebben semmi szégyellnivaló nincsen.

2015. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan
2015. ápr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Igaz a futás ingyen van de szerintem nem leszel tőle boldog. Engem csak elszomorít. Zabálj csokit, idd le magad egy barátoddal (ha van) ha nincs akkor egyedül. És szerezz egy kutyát vagy egy macskát mondjuk menhelyről vagy az utcáról. Ő szomorú és sosem volt boldog valakire vár. Te szintén. Tökéletes párosítás nem?
2020. nov. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!