Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az ember olyan valakiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember olyan valakiről álmodik aki nem jelent semmit neki, lehet hogy tudat alatt mégis?

Figyelt kérdés
Álmomban szerettem, de amúgy semmit nem érzek a fiú iránt.! Ti tapasztaltatok már ilyesmit hogy mindig olyanról álmodtatok aki amúgy semleges számotokra? Ez miért lehet?
2015. ápr. 9. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy azért mert tudat alatt vonzodsz hozzá,vagy csak az agyad eljatszik pár lehetőséggel. Szokott ilyenem lenni;)
2015. ápr. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy minden álmot komolyan kellene venni. Én egyszer az egyik haverommal szexeltem álmomban, ami azért különös, mert amúgy nem igazán szoktak erotikus álmaim lenni. És persze a srác iránt sem érzek semmit:D
2015. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kizárt.

Sajnos, volt, hogy egy tök átlagos csajról álmodtam, és sajnos gyakran, nem túl diszkréteket...

pedig nem is dumáltunk soha, és volt 3 kiszemeltem is, egyik se ő volt mellesleg.

Lassan kezdenek elmúlni, de már szemmel nézek rá azóta.

Lehet, hogy ha megismerném, tudnám nagyon szeretni, de direkt kerülöm ezek miatt... és ez úgy érzem elég gáz.

Ha a tudatalattimnak bejön, akkor elvileg nekem is. Nem??

2015. ápr. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen többször is , bele is szerettem az egyik lányba ... :D

De szerintem egy próbát megér

2015. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!