Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tehetek róla, hogy megtört...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tehetek róla, hogy megtörtént, megbántam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm pasijával egymásba szerettünk, de megbeszéltük hogy elnyomjuk magunkban. Egyik este kocsmáztunk, nagyon sokat ittam, a fiú hazakísért, bedőltünk az ágyba és megtörtént és egy hónap múlva kiderült hogy terhes vagyok. Közben van egy külföldi srác akibe bele voltam zúgva és közölte hogy csak miattam hazajönne, mert rájött hogy szeret (négy éve élt kinn Párizsban). Most nem tudom, hogy mit tegyek, tanácstalan vagyok teljesen! 22 é lány

2015. ápr. 9. 01:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aludjál, kis kamus gyerek;)
2015. ápr. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1. nem kamu

2. nem vagyok már gyerek

2015. ápr. 9. 02:03
 3/11 anonim ***** válasza:

Abortusz.

Vagy természetes mód beli abortusz ami elég nehéz.

2015. ápr. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Van egy drótvállfám itthon, ötezerért elvállalom.


Viccet félretéve, illetve feltételezve, hogy nem kamu: olyan nincs, hogy nem tehetsz róla. Ne is próbálj meggyőzni erről. Az egy dolog, hogy részeg voltál, teszek rá magasról. Ha ez mentség lenne, nem csuknának le részeg kocsmai verekedőket sem...

2015. ápr. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy nagyon unatkozol vagy egy nagy ribi vagy. Ennyi.
2015. ápr. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Felelotlen kis liba vagy... Valald a tetteid kovetkezmenyet. Anya leszel egy bulizos este utan, csak gratulalni tudok. Gondolom a szuleid is kitoro orommel fogadtak... Ja hogy ok megnem tudnak rola. Jo gyereknevelest...
2015. ápr. 9. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát te tehetsz mindenről, ez minket holl érint hogy elbasztad az életed egy részeg este miatt, ennyi vagy te, elég hülye a srác hogy hazajönne miattad.
2015. ápr. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A barátnőm pasijával egymásba szerettünk, de megbeszéltük hogy elnyomjuk magunkban."

Ez az, ami nem működik.

2015. ápr. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hulla részegre iszod magad, majd lefekszel egy kapcsolatban élő pasival és még nem is védekezel. Egy gerinctelen féreg vagy, és igenis te tehetsz róla.


Az érzelmekről nyilván nem, bár mégis milyen érzelmek azok, hogy azért egy négy éve nem látott emberen elgondolkozol a fentiek után?

2015. ápr. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

Ezért (is) undorító már ez a korosztály. Szánalmas és elkeserítő hogy ilyen "nők" vannak.

Előttem másoktól már megkaptad a beosztásod, és nem írom.

De van egy javaslatom. Nem mászkálj túl sokat tükrök előtt, mert a végén még szembeköpöd magad. (vagy más téged)

2015. ápr. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!