Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme élni, ha egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme élni, ha egy nőnek se kellek és egyedül már nem bírom?

Figyelt kérdés
Kezdek becsavarodni a magánytól. Depressziós lettem és szorongó. Most komolyan, egy ilyen embernek a halál már megváltás nem igaz? Pedig soha nem voltak nagy vágyaim. Csak egy egyszerű családot akartam, két szép gyereket és ezzel boldognak lenni...
2015. ápr. 10. 12:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%
üdv a klubban, lassan egy éve, hogy nincs barátnőm. Egyszerűen ritka az olyan lány, akivel érdemes járni, másrészt meg én ilyen kedves, rendes fiú vagyok általában, így sok csaj úgy ismer meg elsőre, mint udvarias, papucs, csicska gyerek pedig nem vagyok ilyen csak egyszerűen nem akarok megbántani olyan embereket, akik nem ártottak nekem, ezért tűnök gyengédnek és udvariasnak. Azaz unalmas, ronda jó fiúnak. :D Igaz külsőre nem vagyok egy helyes gyerek sok csaj szerint ronda skinhead kinézetem van.
2015. ápr. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
ne promlémáz ezen egyszer minden zsák meg találja a foltját. majd csak találsz valakit, addig meg élvezd az életet.
2015. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!