Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még gamer Nők 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még gamer Nők 20 éves kor felett is?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem. Vagy ez ilyen korban a Nőknél már nem téma? Akik pl szeretnek PC-n, Ps4-en játszani esetleg kooperatív módban is (nem társkeresési céllal írtam ki a kérdést,csak kíváncsi vagyok) Egyáltalán ilyen korban hogyan viszonyulnak a játékokhoz? Ugye ez talán elég "fiús" hobbi, ha fogalmazhatok így.


Köszönöm a válaszokat előre is!



2015. ápr. 12. 00:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :) 21/F
2015. ápr. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindig is téma volt,max. nem értették meg :) Totál bele tudok zombulni egy-egy játékba,van amikor ahhoz időzítem a teendőimet :) 37/N
2015. ápr. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
bár csak korombeli lennél :D első voltam.
2015. ápr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Engemet ismerkedési célból is érdekelne a dolog :D,hogy lenne ilyen csaj,mert eddig mindig mikor megtudták hogy mi a hobbim,hogy otthon játszogatok, akkor kb totál seggnek néztek...lányok ez miért van igy?!25/F
2015. ápr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni,hogy nem ilyen online kattintgatós, és nem is MMO-k, hanem komolyabb történettel rendelkező játékokra gondoltam.
2015. ápr. 12. 00:27
 6/29 anonim ***** válasza:
Mass Effect, Bioshock a kedvenc játékaim.
2015. ápr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 SweetLady ***** válasza:
a WoW azért eléggé komoly na :D
2015. ápr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
25/L ez lemaradt, elnézést.
2015. ápr. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Az igaz de szerette

Origizni ::-)

2015. ápr. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Hát én most voltam gyakorlaton és a gyakorlatvezető egy 20-30 közötti nő volt, aki MMO-zott, de elmondása alapján elég komolyan csinálta (nem úgy, mint én meg anyukám, hogy regisztrálunk, játszunk egy hétig aztán ráununk :)), szóval lehet, hogy komolyabbakat is szokott, csak azt nem mesélte.
2015. ápr. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!