Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még gamer Nők 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még gamer Nők 20 éves kor felett is?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem. Vagy ez ilyen korban a Nőknél már nem téma? Akik pl szeretnek PC-n, Ps4-en játszani esetleg kooperatív módban is (nem társkeresési céllal írtam ki a kérdést,csak kíváncsi vagyok) Egyáltalán ilyen korban hogyan viszonyulnak a játékokhoz? Ugye ez talán elég "fiús" hobbi, ha fogalmazhatok így.


Köszönöm a válaszokat előre is!



2015. ápr. 12. 00:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
31%
18 : nem kötelező dolgozni és családot alapítani ...
2015. ápr. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
50%
#21: Bocsánat, hogy a normális életű embereket vettem alapul, és nem azokat, akik még 40 éveses is anyucin-apucin élősködnek, mert büdös nekik a munka.
2015. ápr. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Gyertek csajok War Thunder-ezni :D,az jó kis MMO és nem kell órákig gubbasztani a gép előtt,pörgős játék :)
2015. ápr. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Egyébként miért csak azt kéne gamernek tekinteni, aki komoly történettel rendelkező játékkal játszik? Ez mindössze csak ízlés kérdése, hogy ki milyen játékot szeret.
2015. ápr. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Gothic 1,2,3

Risen 1,2,3

Witcher 1,2 és jöhetne már a 3 gyorsan.

Voltak még de ezek a kedvenceim.

Jaaa és obli meg skyrim majdnem kihagytam.

33/N

Férjnél vagyok nem kell privi.Köszi

2015. ápr. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
22: A "nem kötelező dolgozni" tényleg kissé gáz hozzáállás így, ebben a formában, deviszont ismerek olyanokat, akik nem nyolc órában dolgoznak, hanem valami szabadúszó munkakörben, rugalmas munkaidővel. Nincs családjuk, így megélnek belőle és mellette marad elég idejük a hobbijaikra, így pl. a játékra is. Nem tudom, nőknél mennyire gyakori ez, de ha pasiknak működik, nekik miért ne?
2015. ápr. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig is erdekelt, de sosem tudtam, hogy, milyen jatekkal fogjak hozza. Volt egy gamer pasim, aki teljesen fuggo volt, de hiaba kertem joparszor, mindig csak halaszgatta, hogy Jo, majd jatszunk es mutat par dolgot de sosem lett belole semmi :(

20/L

2015. ápr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

"Valaki egyszer elmagyarázhatná, hogy mi olyan hiperszuper a WoW-ban. A Mass Effectes csajszi vagyok."


NEm vagyok Wowos, de talán tudok magyarázatot adni. A játékosoknak különböző típusuk van. A Wowal leginkávb azok a típusok játszanak akik az életet "unalmasnak" gondolják. Nem nyűgözik le ha pl kimegy a hegybe túrázni, nem nyűgözi le egy hetes pihenő a balatonnál. Biztos élvezi, de nincs meg a "fuck yeah" érzés. Ezek az emberek álltalába elrepülnek egy másik világba amit vagy képzeletbe/könyvekbe, de a leginterkatívabb az MMO. Akit a a fantasy/mágia világában érzi otthon magát az a Wowba megy. Aki a scifi ürháborúkba az Eve Onlinezik. Aki a zombiapokalipszisben az is tud már menni valahova. A mai világban a játékok eljutottak egy olyan szintre, hogy minden kategóriában megtalálható a kedvenc. Sok típusa van a játékosoknak, de az MMOsok nagy része ebbe a ketgóriába és az ehhez hasonlóba tartozik.

2015. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 qwertyu válasza:

19L

MMO-t még nem játszottam, de egy-egy játékra kissé rá tudok függeni:) Most ez pl a Binding of Isaac.(a korábbi verzió is sokáig nagy kedvenc volt) Ami a gépemen van még: Ori, Cities, Minecraft, Walking Dead. Ilyenek:) De van, hogy akár pár hónapig sem játszok semmivel.

Igaz, hogy ez egy "fiús" hobbi, de nem zárja ki, hogy egy lány is "rákapjon":) Pl, én öcsém révén kezdtem ps2-es játékokkal és máig ő ajánl nekem, a gépre is ha talál olyat.:)

2015. ápr. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!