Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még gamer Nők 20 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még gamer Nők 20 éves kor felett is?

Figyelt kérdés

Komolyan kérdezem. Vagy ez ilyen korban a Nőknél már nem téma? Akik pl szeretnek PC-n, Ps4-en játszani esetleg kooperatív módban is (nem társkeresési céllal írtam ki a kérdést,csak kíváncsi vagyok) Egyáltalán ilyen korban hogyan viszonyulnak a játékokhoz? Ugye ez talán elég "fiús" hobbi, ha fogalmazhatok így.


Köszönöm a válaszokat előre is!



2015. ápr. 12. 00:22
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Mass Effect, és Bioshock tényleg jó játékok szerintem is. :)


GladiatorSS : Nem tudom amúgy miért nézik ezt le, én azt gondolom, hogy manapság már bőven elértek egy olyan szintre a videojátékok, hogy igen is képesek érzelmeket kiváltani az erre fogékony emberekből. Én (akármennyire is férfiatlan ez) de bevallom: Érzékenyültem már el nem is egy játékon.


A "kockulást" szerintem nagyon sokan félreértelmezik. Bár javuló tendenciát mutat ez az egész, mióta jó pár magyar YouTube-os elkezdett gameplay videokat készíteni.

2015. ápr. 12. 00:35
 12/29 anonim ***** válasza:

én csak 16 vagyok, de tuti hogy 20 fölött is sokat fogok játszani! amúgy már majdnem mondtam anyukámat a mahjonggal xdd

de viccet félretéve ismerek 21-22 éves csajokat akik LoLoznak meg GTAznak.

2015. ápr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Vannak meg kedvenc játékaim, de a Mass es a Bio a listavezetők. Velem is előfordult, hogy sírtam egy játékon.
2015. ápr. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
7-es 8as,1 lennél? :D,egyébként én 3évig toltam a WoW-ot elég sok karaktert felrántottam :D,privát? :D
2015. ápr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Vanilla tol pandaig origi szép idők voltak :)
2015. ápr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 bandi6891 ***** válasza:
100%

Komoly történettel rendelkező,nem úgy mint az MMo-k?


Csak szólok hogy az MMo-k közül is van aminek komoly története van.

2015. ápr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Biztosan így van, engem valahogy sohasem fogott meg az a stílus. :)
2015. ápr. 12. 00:43
 18/29 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy az életkor előrehaladtával az ember szabadideje általában drasztikusan lecsökken. Középiskolás, egyetemista korban még dögivel van szabadideje az embernek, később azonban ez változik. Amikor napi 8 óra kimerítő munka után hazaér az ember, mellette ha saját háztartásban él, akkor rendszerint a nőre hárul a főzés, takarítás, valamint később a gyereknevelés nagyja, így örül, ha pihenhet kicsit, egyszerűen nincs idő a játékra.

Ez persze kicsit kisarkított nézőpont, de sokszor sajnos van alapja.

2015. ápr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Valaki egyszer elmagyarázhatná, hogy mi olyan hiperszuper a WoW-ban. A Mass Effectes csajszi vagyok.
2015. ápr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Én is csak 17 vagyok még, de tuti, hogy felnőtt kroman is egy csomót fogok játszani. El kéne kezdni gyűjteni gamer gépre...

Amúgy tudna valaki jó MMO játákot mondani?

2015. ápr. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!