Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit értél el 20 éves korodra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értél el 20 éves korodra?

Figyelt kérdés
Nem csak szexuális téren, minden érdekel (sport, karrier, stb.) illetve aki még nincs 20, mit szeretne elérni?
2015. ápr. 12. 12:03
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, gratula mindenkinek!
2015. ápr. 12. 23:05
 22/33 anonim ***** válasza:

Egy érettségi,egy emelt szintű angollal nyelvvizsga és felvettek fősulira.


22/N

2016. ápr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Meg akkor volt a 3. komolynak nevezhető kapcsolatom,ami 8 hónap után véget ért


22/N

2016. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Semmit!
2016. ápr. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy középfokú nyelvvizsgám, egy B kategóriás jogosítványom, felvettek állami finanszírozásra egy olyan egyetemre, ahová nagyon nehéz volt bekerülni, találtam barátokat az egyetemen.


Negatívum, hogy nem volt barátnőm, a családommal rossz viszonyban voltam, apámmal laktam, ami borzalmas volt, füveztem és sokat ittam, és nem foglalkoztam önmagam megismerésével és fejlesztésével.


36/F

2016. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Kiskoromban félénk, visszahúzódóvoltam, nem voltak barátim, na ez elmúlt, amikor lett 2 legjobb barátnőm. Leérettségiztem. Elvégeztem egy okj-s szakképzést. Megcsináltam egy nyelvvizsgát. Csak a szerelemmel vannak gondok :/
2018. jún. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
14éve versenysportolok ebből 3év válogatott szinten. Egyetemre járok mellette letettem angolból a középszintű nyelvvizsgát és most a felsőfokúra készülök. Egyetem mellett úszómester, fitness instruktor valamint bartender papírt is megszereztem most jelenleg a vállalkozásomat építem amit decemberben szeretnék elindítani. Magánéletről meg annyit, hogy 2 hete szakítottam barátnőmmel és ha szeretnék valamiben fejlődést elérni az az, hogy jobban tudjak érezni. Mert életem során 2nő tudott belőlem érzelmet kiváltani abból az egyik az akivel most szakítottunk. Más téren pedig jó úton járok véleményem szerint, de szimplán mindig jobb akarok lenni mint amilyen tegnap voltam. Idén áprilisban töltöttem a 20-at. F
2018. jún. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
22 vagyok. 20 éves koromban volt érettségim, pasim, aki azóta is megvan. Két nyelvvizsga. Hát, ennél nem több. Voltak sport, meg művészeti stb. sikereim, de azok olyanok hogy túl sokat nem jelentenek, max magamnak jó, de nem tudok vele mit kezdeni, csak magamat elszórakoztatni.
2018. jún. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Kb,semmit!
2018. jún. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Kedves régebbi válaszolók, mi változott azóta? :)
2019. máj. 6. 00:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!