Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit értél el 20 éves korodra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értél el 20 éves korodra?

Figyelt kérdés
Nem csak szexuális téren, minden érdekel (sport, karrier, stb.) illetve aki még nincs 20, mit szeretne elérni?
2015. ápr. 12. 12:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Van 8 általánosom szerződéses katonaként keresem a kenyerem, jó a fizetésem hol itt vagyok hol ott és jó ideje sz..rok mindenkire mert velem is ezt csinálták!

Magánéletemben semmit sem, de nem is bánom mert nekem eddig csak csalódás volt minden nő és így meg marad pénzem és a jókedvem.

2019. máj. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

25 éves koromra kijutottam Spanyolországba ösztöndíjjal, nem sokára diplomázok.


Volt több kapcsolatom is azóta, valamint megvolt az első munkahelyem-kereskedelemben idényre vettek fel, de "elfelejtettek" szólni-.


Én voltam, aki az emelt érettségis hozzászólást írta.

2019. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Mi változott azóta? Hm. Akkoriban még frissen szakítottam az exemmel, de jelenleg fél éve párkapcsolatban élek. Megcsináltam a fejlesztő cégemet és bedolgozunk alvállalkozóként egy étkeztetési zrt-nek, egy második kerületi prémium üzletláncnak csináljuk a grafikáját, valamint benne vagyunk még pár projektben. Összességében még csak most kezdenek beindulni a dolgok de úgy gondolom jó úton járok.

21F

2019. jún. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!