Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit értél el 20 éves korodra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit értél el 20 éves korodra?

Figyelt kérdés
Nem csak szexuális téren, minden érdekel (sport, karrier, stb.) illetve aki még nincs 20, mit szeretne elérni?
2015. ápr. 12. 12:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
37%

Én még nem vagyok 20 éves,csak 18,de leírom :)

Eddig ha valamit elértem,akkor az egy felsőfokú angol nyelvvizsga,meg egy középfokú francia :)) De még szeretném a franciát is felsőfokra fejleszteni,és egy harmadik nyelvből is szeretnék nyelvvizsgát(oroszt tanulok harmadik nyelvnek,de nincs belőle még semmilyen nyelvvizsgám,ahhoz még kellene tanulni)

Szeretnék jó érettségit írni,főleg az angol emelten hajtok a 80-90%ra.Meg a másik emeltet is szeretném mondjuk 80% körül.


Amúgy szeretnék még utazni és megnézni pár helyet.Eddig voltam több országban,Ausztria,Németo.,Olaszo.,Svájc,Szlovénia,Cseho.,Ukrajna,Szlovákia.


De szeretnék még párszor elmenni Franciaországba (most nyáron is megyek,de még azon kívül jó lenne lehet 1x elmenni).Meg amúgy is szívesen megnézek új helyeket,Magyarországon is,meg külföldön is.

Még amit elértem az végülis az,hogy egy angol versenyen első lettem és egy másik tantárgyból bejutottam Oktvn a második fordulóba.

Szeretnék találkozni egy holland lánnyal,akivel a neten keresztül ismerkedtem meg,össze is barátkoztunk,már 2 éve tart ez legalább,ha nem több.Legalább egyszer szívesen találkoznék vele,de ez ki tudja összejön-e,nem könnyű összehozni :/


Most hirtelen nekem ennyi jutott eszembe,főleg a karrier és utazás szempontokat néztem,mert pl. a sportban nincsenek eredményeim,nem versenyzek.

2015. ápr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Leérettségiztem, elvégeztem egy szakmát. A szakmámra épülő két további bizonyítványt szereztem, jogsira járok, a szakmámban dolgozom és egy éve elköltöztem otthonról. 21/f
2015. ápr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 aladar12 ***** válasza:
0%
nem vagyok még 20 éves ^^
2015. ápr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
a holtpontomat...
2015. ápr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Csak nekem irt vmi tulfutott 12 eves, h "csereljunk kepeket mert ossze akarja hasonlitani a testet az enyemmel"?:D
2015. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen annyit sikerült elérnem, hogy pár pultos aggódott értem, ha 2 napig nem találkoztunk. Ellentétben az egyetemi tanárimmal, akik vizsgákon szembesültek először a létezésemmel.
2015. ápr. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Kb. semmit, 2évet elbasztam (betegeskedés miatt), és jelenleg is, az iskolapadot koptatom, talán 21évesen lesz egy szakmám(ha nem jön közbe semmi), amibe nem tudok majd elhelyezkedni, mert a fizikumom nem megfelelő, az adott munka elvégzéséhez.
2015. ápr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok :)

Sikerült elszakadnom a bántalmazó családomtól, 8 hónapja először párkapcsolatban vagyok (ekkor tanultam meg valakiben 100%-ig bízni). Egyetemista vagyok, végre eldöntöttem, hogy mi szeretnék lenni "felnőttként", vannak céljaim. Mellette diákmunkázom, megtanultam csapatban dolgozni és tolerálni az emberek különbözőségeit (sok testi fogyatékossal vagyok néha ott) és pénzt beosztani :)

Eljutottam odáig, hogy egészséges akarok lenni, odafigyelek az étrendemre + heti 2x2 órát sportolok.

Megtanultam elfogadni magamat :) Végre nincs megfelelési kényszerem idegenek felé, nem érdekel kívülállók véleménye. Tulajdonképpen boldog vagyok.

2015. ápr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
40%

Kb semmit

Nah jó, van egy 25 éves nő, akit akkor d@gok meg, amikor akarok..

2015. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Még gimiben megcsináltam a középfokú angol nyelvvizsgát, lett jogsim autóra, leérettségiztem, most egyetemre járok. És sokat bicajozok.
2015. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!