Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti megvetitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H345 kérdése:

Lányok! Ti megvetitek a Koreai fiúkat? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
Azért kéredezem mert én magam is Koreai származású pasi vagyok és érdekelne a véleményetek!
2015. ápr. 12. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Észak-koreai legalább?
2015. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Kill Asians
2015. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnek :D
2015. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Psy :)

Jó énekes

2015. ápr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem ismerek egyet sem szemelyesen, de az eg vilagon semmi bajom veluk.
2015. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
amíg nem ismerek valakit, addig nem alkotok róla véleményt.. teljesen mindegy a származásod, ugyanolyan értékes ember vagy mint bárki más! :)
2015. ápr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem!Dél-Koreai vagyok de tulajdon képpen az összes Koreaira értettem!Sokan azt mondják ugyan is hogy úgy nézünk ki néha mint egy lány!

Lehet hogy a fiúk náluk festik a hajukat(én is)de attól még az nem lányos!

2015. ápr. 12. 20:58
 8/18 anonim ***** válasza:
Alapból nincs külön véleményem róluk. Vannak közöttük is helyesek, meg nem azok. Nekem tetszett már sokszor mongoloid, ázsiai srác, de nyilván sok meg nem jön be. Amúgy én pont most látom, hogy mióta elterjedt ez az anime, manga, k-po, k-rock, j-pop, j-rock őrület azóta mind az ázsiai fiúk, mind az ázsiai lányok elég népszerűek lettek.
2015. ápr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszenek a keleti srácok, de sok korombelinek meg nagyon is.

17/L

2015. ápr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért vetné meg bárki is a koreaiakat? Legfeljebb Kim-Jong Unt és társaságát. A metroszexualitással meg semmi baj, habár nem mindenkinek jön be.
2015. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!