Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti megvetitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H345 kérdése:

Lányok! Ti megvetitek a Koreai fiúkat? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
Azért kéredezem mert én magam is Koreai származású pasi vagyok és érdekelne a véleményetek!
2015. ápr. 12. 20:05
1 2
 11/18 Lillus1562 válasza:

Nekem sincs semmi bajom a koreaiakkal. :)

Annyira nincs, hogy egyetemen tanulom a nyelvet és szeretnék koreaiakkal együtt dolgozni.

2015. ápr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Én nagyon szeretem őket, meg a Japán pasikat is. Nagyon helyesek. :)
2015. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Nekem nincs bajom velük :) Egyáltalán nem vetem meg őket. Ott is van amelyik jól néz ki, van aki nem. Mint más országokban is. Jaj az a tipikus "ez lány?" beszólással nem kell foglalkozni. Mikor fiú ismerősöm látja a kpop poszterem, gyakran felteszik ezt a kérdést.. Nem kell velük foglalkozni :)
2015. ápr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszenek. :) Persze ott is vannak akik jól néznek ki, meg akik kevésbé, de megvetni nem értem, miért kéne bárkit is.

És nagyon sok koreai pasi sokkal jobban néz ki bármelyik nyugatinál... Mert a végére kellet a K-pop fan megnyilvánulás xD

2015. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat lányok!Meglepő,hogy itt Magyarországon szeretik a Koreai fiúkat!

Aki szivesen ismerkedne velem az nyugottan irhat de az is akinek kérdése van a Koreaiakrol!

Elvégre ti is válaszoltatok az én kérdésemre! ;)

2015. ápr. 16. 20:34
 16/18 Senkivok01 válasza:
Én nagyon aranyosnak tartom a koreai fiúkat... szerintem nembaj ha festi a haját egy pasi vagy esetleg sminkel...... Szerintem 100x jobbak mint egy magyar vagy amerikai .....
2015. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek
2015. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ha Kpopról van szó akkor mondhatni bejönnek igen XDDDDD
2018. febr. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!