Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi nem verekedik ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi nem verekedik ha nem muszáj az már nem is férfi?

Figyelt kérdés

Sok lány van aki gyengének és férfiatlannak tartja ha egy srác nem akar verekedni vagy bántani valakit..

És igazából a kérdésem az hogy én ilyen vagyok és pl ha valaki egy sértést tesz a csajomra mondjuk le qvázza akkor az baj ha egyszerűen olyan szinten nem érdekel a véleménye aki mondta hogy emiatt nem fogok nekimenni vagy keménykedni vele mert nem érdekel?

Vagy egy lány emiatt lenézne engem?


2015. ápr. 13. 10:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%

Nem szeretem az agresszív férfiakat, de ha a párom jelenlétében rám tenne valaki ilyen megjegyzést, akkor én "elvárnám", hogy kiálljon mellettem. Ez nem azt jelenti, hogy egyből egy jobb egyenessel le kell terítenie az illetőt, de egy fejmosás nem ártana a szidkozódónak. Igen, én lenéznélek, ha semmit nem reagálnál ilyen helyzetben és szégyellném, hogy ilyen barátom van.

25/n

2015. ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
9%

Egy nő nem fog emiatt lenézni

egy diszkós kakaskodásnál egy picha, talán


amúgy én se ütöttem még meg soha embert, és emiatt feelnéz rám a barátnőm:)

2015. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam hogy abszolút semmit nem reagálnák.
2015. ápr. 13. 10:28
 4/24 A kérdező kommentje:
Talán azért is nem tartanék fejmosást mert az olyan mintha "megtisztelném" mintha érdekelne mit mond, de valójában nem, persze ha hozzáérne vagy bármi ilyesmit csinálna az már más tészta nyilván de amíg csak valamit "ugat" engem nem érdekelne különösebben max elvinném onnan a bnőmet, ha meg ismerősöknél vagyunk akkor ilyen nem is fordulhat elő alapból.
2015. ápr. 13. 10:31
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha a feleségemre/a velem lévő hölgyre valaki ilyet mondana, nem kérdés, hogy nekimegyek.

Vannak dolgok amiért nem vagyok békés, nagyon nem.

Az másik kérdés, hogy igazán nehéz kihozni a sodromból, és amúgy nem szeretem az erőszakot, 10 éve nem vertem fejbe senkit. De megteszem ha átlép egy határt.


Párom ezért felnéz rám. Hogy nem csinálom a műsort ha nem kell, de ha nyakra kell lépni nem habozok.

2015. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

De milyen helyzetben?

Mi még sose kerültünk olyan helyzetbe a barátommal, hogy verekedni kellett volna. Nem tudom elképzelni, hogy mire gondolsz.

Diszkóban szoktak ilyen balhék lenni, nagyon "komoly" ügyek miatt (ráléptél a lábamra, ránéztél a barátnőmre, stb.). Az ilyeneket utálom. És nem is szeretnék ilyen barátot, aki ilyen agresszív. Meg szerintem az buta és sötét, aki azt hiszi, hogy ettől lesz menő, hogy leüt mindenkit, aki neki nem szimpatikus valamiért.

De mondjuk, ha megtámadnának az utcán, akkor nyilván elvárom, hogy a barátom ne hagyjon ott és ne szaladjon el :) Persze én is védeném őt, ahogy tudom.

2015. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ferfinak illik tudnia verekedni es meg kell tudnia vedeni a baratnojet vagy a csaladjat, ha megtamadjak oket.


De sertegetesre, beszolasokra hulyeseg verekedest kezdemenyezni. Akkor te is csak egy majom leszel.


Torekedj mindig az eroszak elkerulesere es csak a legvegso esetben hasznald. De ha ez megtortenik, akkor tudd hasznalni (jarj el valami edzesre).

2015. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De egy nő gondolom akkor nem úgy gondolkozik mint én, egy nőnek ha beszól mondjuk egy másik nő akkor kb letépi a fejét és elküldi az annyjába, míg ha nekem szól be valaki akkor egyszerűen nem érdekel és inkább nem bántom akirkiről is van szó.
2015. ápr. 13. 10:33
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ki k_urvázza le és milyen helyzetben?

Én nem várnám el a verekedést, de szóljon vissza, ne csak sétáljon el, mintha semmi sem történt volna. Nem nagyon tudok olyat elképzelni, hogy olyan helyzetben történjen, hogy egyáltalán nem érdekelne a dolog.

2015. ápr. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Félre ne értsétek, nem úgy értem hogy pl ki akarják rabolni vagy fellölik vagy akár hozzáérnek akkor ne védeném meg, de amíg csak egy valaki jelentéktelen beszól valamit én megmondom őszintén nem foglalkoznék vele, max megkérném hogy ezt ha lehet fejezze be mert senki nem kíváncsi rá.
2015. ápr. 13. 10:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!