Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem működik a kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem működik a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már egy jó hónapja együtt vagyok a barátnőmmel, eddig minden jól működőtt, minden jól ment, de utolsó két napban, mintha elhidegült volna a kapcsolatunk. Sima dolgok miatt veszekedünk, vagy esetleg megbántsuk egymást, ami engem például nagyon zavar.

Az lenne a kérdésem, hogy most jelen pillanatban, mit tudnék csinálni, hogy nehogy elveszítsem a barátnőmet. Ötleteket várok. Előre isnagyon szépen köszönöm!


2015. ápr. 13. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Már egy egész hónapja együtt vagytok? Hát akkor az már majdnem olyan, mintha házasok lennétek, ezért raktad a "családi kapcsolatok" kategóriához a kérdést, ugye? Az elhidegülés meg... hát ilyen hosszú együttlét után normális :D
2015. ápr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon kezdő stádiumban van a kapcsolatotok, nem igazán lehet mit javasolni.

Tanácsolhatjuk azt is, hogy beszélgessetek kicsit, de 1 hónap után úgysem fogja annyira meghatni a beszélgetés, mert nyilván nem alakult még ki benne semmilyen erősebb kapocs irántad. Ezek a nagy beszélgetések évek után számítanak igazán, amikor mérlegelni kell sok dolgot, hogyan tovább, költözés, esküvő, gyerekvállalás, stb.

De nálatok nincs miről beszélni.

1 hónap alatt ki sem ismerhetted, lehet, hogy csak valami hangulatingadozása volt, csak veled ezt nem akarta megosztani és nem ismered még eléggé, hogy ezt ilyen módon észrevedd.

2015. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat rossz kategóriában írtam a kérdést!
2015. ápr. 13. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!