Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném el ŐT?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el ŐT?

Figyelt kérdés

Jelenlegi párommal 3 éve volt a kapcsolatunkban egy nagy mélypont.

Akkor megismertem egy srácot. Nagyon imponált nekem már már filmbe illő volt ahogy megismertük egymást. :)

Ő motoros és összeakadt a tekintetünk a pirosnál... 2 hét fórumozás után találtam meg ŐT. Rájöttünk mennyi közös van bennünk sokat leveleztünk beszélgettünk...

Összesen 4-5ször találkoztunk nem volt semmi köztünk csak pár csók... Aztán a kapcsolat megszakadt mert kiment Németországba dolgozni... Ez idő alatt egymásba szerettünk mégis vége lett...

Én kibékültem a párommal de sokszor előfordult, hogy amikor itthon volt a srác eljött a lakásunkhoz és megmorgatta a motorját hogy tudjam gondol még rám... :(

Én is sokat gondolok rá...

A régi párommal kibékültünk... összeházasodtunk... van egy gyönyörű kislányunk és mégsem tudom elfelejteni ezt a srácot... :(

Nem tudtuk elbúcsúzni sem egymástól mikor elment, lehet hogy ezért nem tudom lezárni magamba?

Ez 3 éve történt... Tavaly még volt a lakásunknál "berregni"... Sokszor álmodok is róla...

Hogyan felejthetném el?



2015. ápr. 15. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
4%
Fúú, a párod helyében ha ezt megtudnám úgy elvernélek mint a rongyot.
2015. ápr. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont az a baj, amit te is írsz, hogy nem tudtatok elbúcsúzni. Nincs lezárva a kapcsolat, nincsenek elvarrva a szálak. Utólag már nagyon nehéz, de nem lehetetlen. Próbáld meg magadban lezárni, kondicionáld magad gondolatban arra, hogy elmúlt, vége, szép emlék maradt. Közhely, de az idő is segít ebben.
2015. ápr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!