Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondoljátok azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondoljátok azt, hogy az újrakezdés feltétlenül kudarc? Van olyan ember, akivel újrakezdenéd?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom, hogy felmelegítve csak a káposzta jó. Szerintem igenis van olyan helyzet, amikor megérheti újrakezdeni, amikor két ember nagyon szereti egymást, akkor igenis helyre lehet hozni a kapcsolatot. (nyilván nem bántalmazás meg ilyesmi)

Igaz, ez kompromisszumot és változást követel.


2015. jan. 27. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Van olyan.

Ha baromság miatt mentek szét.

2015. jan. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én megpróbáltam újrakezdeni 1 év múltán, talán 3 hónapig bírtuk, és beláttuk hogy valóban nem fog működni soha a büdös életbe, mert teljesen más életcéljaink vannak.


Lehet hogy vannak kivételek, de örök érvényű a "felmelegítve csak a káposzta jó". :)

2015. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Rékcsi ***** válasza:

Nekünk bejött, boldogabb vagyok a párommal, mint valaha.

17/L

2015. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 CptTomato ***** válasza:
Van igen...
2015. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Még nincs tapasztalatom ezen a téren,de éppen a napokban kezdtünk el beszélgetni egy régi szerelmemmel.

Jelenleg ott tartunk,hogy beszélgetünk és meglátjuk mi lesz.

2015. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Sztem van.

Én újrakezdeném egy emberrel

2015. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
1 valaki van akivel újrakezdeném de egészen az elejéről. Úgy hogy mikor először találkoztam vele szó nélkül elsétálnék.
2015. jan. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Jelenleg nincs olyan ember, akivel újrakezdeném, mert mindegyikkel oka volt a szakításnak. Ha akkor nem is láttam még, de utólag rájöttem, hogy valóban jobb külön.


Viszont el tudok képzelni olyan eseteket, amikor érthető és teljesen magától értetődő az újrakezdés. Tény, hogy általában jó okkal érnek véget a kapcsolatok, de nem minden esetben. Van, mikor némi szünetelés után az emberek érettebben és bölcsebben találkoznak össze ismét, és akkor egy új, jobb időzítéssel már jobban működhet a dolog, mint elsőre.

2015. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Fish1 ***** válasza:

Adott 2 ember. Összejönnek, majd valamilyen okból szétmennek. Ha újra összejönnek és


- egyikük sem változott lelkileg semmit, akkor ugyanúgy nem fog működni,

- egyikük pozitív irányba változott, a másik ugyanolyan maradt: valószínűleg a pozitív irányba változó igényeinek már nem fog megfelelni a másik,

- egyikük negatív irányba változott, a másik ugyanolyan maradt: nem valószínű, hogy a másikat jobban fogja vonzani az egyik, aki rosszabb, mint volt,

- mindketten pozitív irányba változtak, nagyjából ugyanannyit: ebben az esetben talán van esélye, viszont lelkileg megváltozni nem könnyű, ez általában sok kitartást és éveket igényel, valamint fontos, hogy mindenki saját magáért tegye és ne a másikért. Ha valaki a másikért teszi, akkor a változás nagy valószínűséggel csak ideiglenes lesz, mert megfelelési kényszerből történik, aztán szépen visszazuhan oda, ahonnan indult.

- mindketten negatív irányba változnak: amikor először együtt voltak, akkor sem működött a dolog, így még jobban nem fog.

2015. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Megismerkedésünk után kb. fél évvel szakítottam a pasimmal. Aztán valahogy mindig találkoztunk, néha írogattunk egymásnak, aztán megbeszéltük, hogy jó hát csak szeretők leszünk, aztán bevallottuk egymásnak, hogy ez így jó nagy hülyeség. Ez négy éve volt. Ha ez kudarc akkor életem legjobb kudarca :)
2015. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!