Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek rosszul esne, ha ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek rosszul esne, ha ilyet mondana valaki?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok,és az egyik barátnőmről van szó. Félreértés ne essék a kategória miatt,természetesen mindketten a fiúkat szeretjük...de ahogy észrevettem ,ez a legolvasottabb kategória.


Barátnőm telt alkat. Nagy mell,nagy fenék,széles csípő..és mind emellé egy kis felesleg a hasán,combján,amit szeretne leadni.


Én vékony vagyok.Van mellem,seggem,nem vagyok lapos,ha felveszek egy ruhát,akkor áll valahogy.A csípőm nem túl széles, de a derekamtól elkülönül.

Nincs felesleg rajtam. Mindig is szerettem volna egy picit több kiló lenni,úgy összességében.


Volt egy olyan megszólalása barátnőmnek,amikor edzettünk,és feljött szóba,ki mit szeretne alakítani.

Azt mondta: "Neked amúgy az a bajod,hogy nincs az a nőies alakod,szóval nagy mell ,nagy fenék,széles csípő"


Hát őszinte legyek,ez kimondottan sz.rul esett. Tudom,hogy nincsenek nagy méreteim,de eddig mindig is nőiesnek tartottam magam ,,és a saját barátnőm mondta ezt.

Igen,szeretem ,ha őszinte,de azt gondolom,hogy ez nem volt szép tőle..mert ezzel nekem az jön le,hogy a saját méreteit tartja nőiesnek,és abba bele se gondol,hogy én így vékonyan, de formásan szeretnék jól kinézni.



Mi a véleményetek?

Ezt megemlítsem neki,hogy rosszul esett? Mert nem volt alkalmam még....


19L


2015. ápr. 18. 00:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
mindenesetre köszi mindenkinek a válaszokat !! :)
2015. ápr. 18. 00:27
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen alkatom van,mint a barátnődnek! Hidd el nem jó ez valóban előny a nagy cici meg fenék,de én pl utálom magam és ha sokat edzek és diétázok néha akarva akaratlanul is idegesíthet,az aki jobban néz ki. Szerintem ne haragudj rá pusztán utánozni akar csak hülyén fejezte ki magát,féltékeny és mindenképp bezséld meg vele hogy tudja!
2015. ápr. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

én elhiszem ,hogy nehéz neki ,de itt vagyok én,akinek szintén nehéz,ha hízni is akarna pár kilót,nem megy.

és ami a szomorúbb,hogy én már rég nem azért akarok hízni,mert én rossznak látom magam,hanem mert a saját barátnőm is ezzel jön,hogy nem vagyok nőies.

az Is alatt a saját apámat értettem.... nem jó vele a kapcsolatom, kiskoromban mindig is bántott,h vékony vagyok,mert a családja kövér,és neki fura volt,h normál,ill vékony a testalkatom...

úgyhogy azért nekem is meglehet arra az okom,h azt mondhassam,igenis sz.rul esik,és haragszok rá emiatt.

2015. ápr. 18. 01:41
 14/16 anonim ***** válasza:

Apád valószínűleg nagyon irigy lehetett, amiért te vékonyabb vagy, mint a többiek.

Ettől függetlenül megértem a haragod, csak hát így utólag ez már csak hátráltatni fog téged, előre vinni nem.:(

2015. ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

El fogom mondani a baratnomnek eloszor is azt,h en hogy allok hozza a sajat sulyomhoz , aztan pedig,h kik es hogyan hatraltatnak az elfogadasban... Ha itt eszreveszi magat ,akkor nem kell kulon kiemelnem,hogy o mit mondott ,ha pedig nem,akkor megmondom,hogy tole ez nagyon rosszul esett...

Nem fogom ezt benyelni, es ugy tenni,mintha nem bantott volna meg ,attol mert a baratnom.

2015. ápr. 18. 11:38
 16/16 A kérdező kommentje:

beszéltünk..elmondtam neki,hogy ez tőle nagyon rosszul esett. először csak nézett ,és mondta,hogy ő nem akart megbántani ..aztán én nem hagytam abba a mondandóm,és folytattam,hogy tudom,hogy sokan csak irigységből mondanak ilyet, de azokkal nem foglalkozok, csak az olyan emberek véleményére adok,akik nekem fontosak..és mondtam,h tudom, h te nem irigységből beszéltél,és ezért nem értem,h miért így fogalmaztál. erre azt mondta,egy kisebb gondolkodás után, h ő is elfogadna egy ilyen hasat ,ami nekem van . és aztán mondta,h akkor rosszul fogalmazott,de szinte ugyanazt elmondta,h nincs nagy combom ,fenekem,mellem, stb ,és erre értette.

én meg mondtam,h attól szerintem lehet nőies még egy lány,h ha arányos ,és nem feltétlen az extra méretektől.

erre nem mondott semmit. aztán mondta ,h : hmm, hogy mondjam ,nem akarlak megbántani,de neked a nőies oldalad az öltözködésed, divatosan öltözködsz .....



Na most erről nekem az a véleményem ,h neki a nőiesség saját maga ,és vagy nincs elképzelése vagy nem akarja látni,hogy egy nő másképp is lehet nőies.


De ha már egy mondatot úgy kezd,h nem akar megbántani ...akkor az már nyilván egy "kedvesebb" verzió .


Meg ahogy így beszéltem magamról,az elfogadásról ... végig csak hallgatott . én komolyan nem értem,olyan mintha teljesen félreismertem volna .

nem kívánom ,h istenítsen , de az hogy ilyen szinten lehúz,az megkérdőjelezi a barátságunkat.


Mi a véleményetek?

2015. ápr. 19. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!