Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esne ha ezt mondaná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Rosszul esne ha ezt mondaná a barátnötök?

Figyelt kérdés
Én vagyok a 3 dik kapcsolata .4 honapja vagyunk eggyütt .azt mondja szeret igy meg ugy .Nem rég beszélgettünk és elöjött egy téma ,mégpedig az hogy mikor megcsokol vagy hozzámér mennyire felforosodik töle a vérem és alig tudom visszafogni magam .amire ö azt mondta tudja milyen az az érzés ,én kérdeztem honnan tudod ,mire ö azt felelte mert az elsö szerelmemnél éreztem ezt.és ez nekem nagyon szarul esett mert azt hittem rám gondol.Most csak nekem esett ez rosszul vagy nektek is rosszul esne?
2012. jan. 15. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
hát nekem a pofám leszakadna:D
2012. jan. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
há ez cumi...
2012. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 zseni001 ***** válasza:
Ez csak azt jelenti, hogy már másba is volt szerelmes, attól még szerethet nagyon is (most a te partnered).
2012. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Figyu! Az első szerelmet általában nem felejtik az emberek.
2012. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azt tudom de ha szeret mért mondd olyat hogy csak az elsönél érezte azt hogy mikor vele volt fort a levegö ,nálam meg semmi .kicsit most rosszul esik hogy én még egy kis szikrát se tudok kicsalni belőle .
2012. jan. 15. 21:36
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem igazán szerelmes beléd...de idővel lehet, csak még kell neki egy kis idő. :) Ugyanakkor az is elképzelhető, h később se fog máshogy érezni, csajoknál sose tudni.


29/F

2012. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel magyarán azt mondta, hogy nálad semmi ilyesmit nem érez, te nem hozod lázba. Gratulálok a normális nők nevében ennek a buta tyúknak!
2012. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hóhóó. szerintem az első szerelmét csak példaként hozta fel. nincs szó itt "nem szeretésről". attól még veled is ezt érzi.
2012. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Fura. Nem esne jól, az biztos.

Lehet hogy egy pillanatra elfelejtette kivel beszél.

2012. jan. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy pillanatra idióta volt.:D
2012. jan. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!