Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy nincs barátnője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy nincs barátnője?

Figyelt kérdés
Fősulis lány vagyok és van egy srác akivel van egy közös gyakorlatunk. Mindig ápolt, normális ruhákban jár, izmos, okos, de nem hivalkodik a tudásával, legalábbis ezen az órán tudom hogy nem..jó humorú és kedvesnek is tűnik. Utánajártam és egyedülálló, facebook alapján úgy is tűnik hogy nem volt barátnője az utóbbi pár évben. Lehet hogy kattant? Tuti nem meleg..Kb 20 éves.

2015. ápr. 18. 00:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
velem is volt ismertem 1 nagyon férfias még férfi szemmel is szép férfit mindig vicceltem hogy te tuti nagy csajozó gép vagy erre csak nevetett mindig aztán ittasan elmondta hogy ő meleg ! pedig senki se mondta volna meg róla szerintem ő is az
2015. ápr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
9# édes mindegy.
2015. ápr. 18. 01:06
 13/17 Fish1 ***** válasza:
Ha most nincs is barátnője, az még nem biztos, hogy az utóbbi pár évben nem volt. Simán benne van a pakliban, hogy szakítás után törölte a képeket, amin a csajjal volt.
2015. ápr. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem mindenki teregeti ki a magánéletét a közösségi oldalakon. Ha érdekel a srác akkor próbálkozz nála!

egyébként meg, ha csendes a srác és még nem volt barátnője az sem baj.

2015. ápr. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál h egyszerűen nincs rá szüksége ?

Ez a világ egyre élhetetlenebb akinek nincs b nője v pasija az már mingyár nem is ember.


" facebook alapján úgy is tűnik hogy nem volt barátnője"

Mer ha beállítja h az apja Sztálin te azt is elhiszed ?

Anyám borogass !!!

Én pl tudod mikor töltöttem fel képet fb-re 3 éve.

Tod mé me nem érdekel a képcserélösdi.

Anno meg nöm képei közül egy se volt fent soha 1 se és nem is állitotam be h kapcsba.


De ha 20 éves akkor lehet prostihoz jár csak nem köti az orrodra.

Delet h meleg v aszex pl egyik évfolyam társam is meleg és nem mondanád meg róla.

Am lehet épp Kim Dzsongun-al dolgozik egy Washington-ra dobandó atom bombán és nem szeretné h megtudd :)


Ez fájt, komolyan !

2015. ápr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Talán van valamilyen betegsége pl HIV + v valami más amiről nem szeretné h kiderüljön. (Lehet h magán a testén nem is látszik.)

Ha kiderülne úgy kezének mint egy leprást, ezt nyilván szeretné elkerülni.


V Aszexuális.

2015. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak fél kezdeményezni, mert már annyi visszautasítás érte. Sok fiunak már az is elég, ha egy szép lány tetszik neki, és nem nevet a poénjain vagy elfordul tőle. Ilyenkor aztán felhagynak jóideig a próbálkozással. Lehet nyugodtan kezdeményezni, engem pl. csaj hívott el fagyizni, én meg mondtam, hogy ok. aztán menet közben rájöttem, hogy egy randi kellős közepén vagyok és baromira jól éreztem magam.
2015. júl. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!