Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a legnagyobb hiba ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a legnagyobb hiba ha egy srác sír egy lány előtt?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 20:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem, sokkal nagyobb hiba, ha megcsalja.
2015. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
46%
A legnagyobb hiba csúnyának lenni, de azért ez is elég nagy hiba, mert férfiatlannak fog gondolni a lány. Függetlenül attól, hogy jó okod van-e sírni.
2015. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
Ez akkora hülyeség! Egyáltalán nem hiba. :)
2015. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Nem, számomra nagyobb problémát jelentene, ha feldarabolná a szüleimet.
2015. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem merném megtenni, pedig néha szeretném.

Nem tudom mekkora hiba

2015. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én csak örülnék annak, ha egy fiú sírna előttem. (lány)
2015. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
attól függ miért sír, ha azért mert nem kapta meg az új iphone-t a szülinapjára akkor gáz :)
2015. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

A legnagyobb hiba, ha egy olyan lánnyal vagy együtt, aki ezt a legnagyobb hibának tartja.

Persze nem kell minden órában kisgyerek módjára sírni, de ha évente 1-2 alkalommal vmiért előtör az emberből, azzal nincs semmi gond. Fura, de egy férfinak is lehetnek érzései...


28F

2015. ápr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Legnagyobb hiba? Ez a kérdés elég nagy. :) Mikor hiba kimutatni az érzéseinket, könnyek formájában is? Semmikor, ebben biztos vagyok.
2015. ápr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Az exem minden alkalommal sírt minden hülyeségen, gyakorlatilag zsarolt vele, mert nonszensz dolgokkal hisztit csinált belőle, nem pedig "csak" elkeseredés miatt sírt, hanem el akart érni vele valamit és megnyomta a hangját hogy erősebben tudjon sírni. Ezek után pofátlan, ha a lány hibáztat azért mert veled is előfordul.
2015. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!