Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent vagy semmit?

Figyelt kérdés
Melyiket választjátok?Beszéltek,elvagyok,de nem vagytok együtt,mert azt mondja a fiú,nem szerelmes beléd(ami csak kifogás lehet) de nagyon tiszteli milyen ember vagy..s így talán megvan az esély,hogy ki alakul több is...VAGY megkérdezni tőle,azaz állítás elé tenni,hogy akkor most vagy együtt vagytok vagy se..s ha a másodikat választja,akkor örökre elveszíted..Mindent vagy semmit??
2015. ápr. 19. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Vágó István vagyok, üdvözlöm önöket!
2015. ápr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
öhm az elvagytok alatt szexet is kell érteni?
2015. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem..az nincs..
2015. ápr. 19. 22:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem állítanám választás elé, azt senki sem szereti. Ne nagyon találkozz vele, ne foglalkozz vele. Ha akar tőled valamit, akkor hiányozni fogsz neki és keresni fog. Akkor tudni fogod, hogy kellesz neki.

De ne is hagyd, hogy ez sokáig húzódjon. Ha nem megy, akkor vegyél magadon erőt és ne találkozz vele többet.

2015. ápr. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha nem foglalkozik vele s látná, hagyna szerintem..mert nem olyan,hogy "fusson "a lányok után...Úgy érzem,sokszor csak akkor keres,mikor szüksége van rám,s aztán annyi..
2015. ápr. 19. 23:01
 6/8 A kérdező kommentje:
S nem lépünk eggyről a kettőre....
2015. ápr. 19. 23:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Választás elé állítanám. Ha nem akar tőlem semmit, akkor ne húzzuk egymás idejét.
2015. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5: Akkor meg nem akar tőled semmit sem. Hagyd a fenébe.
2015. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!