Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondod, hogy mi a bajod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondod, hogy mi a bajod?

Figyelt kérdés
írd le. én elolvasom:)
2015. ápr. 19. 23:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Az a bajom h holnap melo nincs csajom nem is volt....faj a farkam sokat vertem nem all fel magatol se stb stb 20/f
2015. ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:

Most épp semmi ^^


Talán csak h holnap suli -.-"

De ezen kívül semmi :3

2015. ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
Motiváció hiány, egy kis lustasággal fűszerezve.
2015. ápr. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

Bonyolult... :) leginkább az, hogy nehezen alszom el.

23l

2015. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Ja, holnapra műveleti utasításpapot kell csinálni beadandónak, nemrég elkezdtem rajzolni, aztán fél óra múlva rájöttem hogy hülyeséget rajzoltam. Aztán úgy döntöttem hogy fosom le, felálltam az asztaltól azt befeküdtem az ágyba:D
2015. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Kiakaszt az emberek közönye, és az egyszerű, felszínes gondolkodásuk, az alacsony rezgésszinten álló kollektív tudat.
2015. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Most valami vicceset akartam írni de nem jött össze, ez az én bajom :/
2015. ápr. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

alacsony rezgésszinten álló kollektív tudat - ez tetszik.

a többiekét is elolvastam, és küldöm a pozitív energyt:D

2015. ápr. 19. 23:10
 9/40 anonim ***** válasza:

Szakítottam a barátnőmmel nem olyan régen. Most úgy érzem, hogy nem fogok kelleni már senkinek. Hogy hülye személyiségem van. Hogy nem teljesítek jól az iskolában. Hogy nincsenek igazán jó barátaim. Másoktól várom el, hogy boldoggá tegyenek, nem magamból jön ez.

Szóval, jól elvagyok :D

2015. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Az a bajom, hogy várhatóan egyedül fogok meghalni, pedig rendes srác vagyok, de ugye a lányok manapság nem igazán vevők erre.
2015. ápr. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!