Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan magán nőgyógyás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan magán nőgyógyászt aki 18ev alatt megvizsgál szülő nélkül?

Figyelt kérdés
Kerlek csak komoly válaszok!

2015. ápr. 20. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában szülő nélkül vizsgálnak meg... legalábbis nem kérik hogy ő legyen az aszisztens :)
2015. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik városban(?)
2015. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

En is igy hallottam, csak pl az SZTKban meg azt mondtak hogy szüli felügyelet nélkül nem vizsgalnak meg mert meg csak 17vagyok:/


Hat Budapesten kene.:)

2015. ápr. 20. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:

17 évesen nem hogy nem kell a szülőnek ott lennie vizsgálat közben, 17 évesen már egyáltalán a szülőnek ott sem kell lenni, el sem kell kísérnie. 17 éves korom óta járok nőgyógyászhoz, a legelső alkalommal jött velem anyukám, utána már többet nem.

14 év alatt kell, hogy szülő veled menjen, 14 év felett már nem.

2015. ápr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mindegyik nőgyógyász megvizsgál!(és gyógyszert is ír fel, nem szólnak a szülőknek) én SZTK-ba járok 15 éves korom óta, először eljött velem anyukám, de akkor is csak kint volt a váróban, amíg engem megvizsgáltak, és az orvost nem is érdekelte, hogy ott van-e.


20L

2015. ápr. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lányok nem lehet hogy ezt megvaltoztattak? Mert engem mar 3helyrol is elkuldtek mert nem múltam el 18 es nem volt velem szülő:/ es tudtok konkrét orvost mondani?
2015. ápr. 20. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:

én az örs vezér téri sztk-ba jártam, de mindig más orvoshoz, aki épp rendelt.. már 20 vagyok, szóval már rég nagykorú, de mikor 17 voltam, sosem volt gond. erősködni kell.. :D

#5 voltam

2015. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én tegnap voltam SZTK-ban,és egyedül mentem.16/l
2015. ápr. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!