Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérdezzem meg a barátomtó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg a barátomtól h az első alkalom előtt borotváljam-e le alul?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy megkérdezni.... tanácstalan vagyok

2015. ápr. 21. 18:30
1 2
 11/16 Kisboltos ***** válasza:

Ti aztán nem kapkodjátok el a dolgokat.

Mit nem mersz ezen megkérdezni? Szerintem csak örülni fog a kérdésnek.

2015. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne ezt megkérdezni? Ha te szőrtelen akarsz lenni legyél az, ha nem akarsz akkor ne. Én például nem borotválom mert full kipattog tőle és viszket ami igencsak gáz és ronda is. A barátomnak meg aztán teljesen mindegy hogy szőrös vagy sem, nem az a lényeg.
2015. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg. Sokan rávágnák, hogy csupaszon, de én pl a szőröset jobban szeretem. (bár nem számít, de ha így rákérdeznél, biztos tetszene, hogy gondolsz rám)
2015. ápr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Tényleg nem kapkodjátok el a dolgokat! Na sebaj, jobb mint, ha 14 évesen sok tapasztalata lenne. Viszont ezt ne tudd megkérdezni tőle 2 év együttlét után?? Drágám, mit szeretsz jobban? A dzsungelt, a borostát vagy a csupaszt? Érteni fogja és válaszolni is fog! Ennyi, nem kell mindent túlbonyolítani. Ez egy egyszerű és általános kérdés egy pár életében...
2015. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 PearlDiver ***** válasza:

Mivel foglalkoztatok a két év alatt, hogy ez a téma ennyire nem jött még élő? Hogy ennyire rágörcsölsz?

Távkapcsolat...?

2015. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ajándék lónak nem nézzük a fogát..:) Még ha az ellenkezője tetszene sem.:)
2015. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!