Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tökéletes körülöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tökéletes körülöttem minden? Miért ilyen siralmas az életem?

Figyelt kérdés

Nos, ha tudni akarjátok, az a helyzet, hogy az én édesapám munkanélküli és alkoholista volt. 1 hónapja meghalt, anyám egyfolytában dolgozik, hogy eltudja tartani a 3 gyerekét, nekem nincs barátnőm, és nem is volt sosem, mert mindig annyit kellet tanulnom, hogy az ösztöndíjból eltudjam tartani magam, és éjszakánként munkát vállalok egy gyárban, hogy segítsem édesanyám legalább egy kicsit.

Barátaim nincsenek, soha nem járok el sehova, mert se pénzem, se időm sincs rá.



2015. ápr. 24. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
En felnezek rad ember!! Kitartast neked.
2015. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az élet sajnos kemény. Tenned kell azért, hogy tovább tudj lépni egy következő szintre!
2015. ápr. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Frepi voook ***** válasza:
Szorítok neked hogy javuljon! Őszintén!
2015. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne törődj semmivel,legyél büszke magadra!

Majd jobb lesz minden,és én is nagyon szorítok neked:)

2015. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nagyon hasonlit a helyzetet az enyémhez.csak az én apám 3 hónapja halt meg. Barátnõm is nemrégen hagyott el,pont az akire tudtam tãmaszkodni és akit a legjobban szeretek a világon. bennem is ugyan ez az érzés van ugyhogy megértelek. Nagyonsok kitartás éz erõ kell hogy átvészeld ezt. Aztmondják hogy az idõ segit,szerintem nem segit semmin vagy ha igen akkor nagyon sok idõ kell ehez
2015. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dancsóóó :DD

szép volt amxĐ

2015. ápr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönet a biztató szavakért.

Úgy gondolom, hogy az Istenbe vetett hitem egetrengető ereje majd segíteni fog nekem átvészelni a kellemetlen pillanatokat.

Ugyanis én egy református növendék vagyok, aki mindig is fohászkodott az egyetlen, tiszta Istenéhez, a Bárányhoz.


Most mondjuk el közösen a kereszténység legszentebb imádságát: a Miatyánkat. 


Megkérem Önöket, hogy rogyjanak térdre hát most teljes alázattal, és Szentséges Atyánknak adják tudatára a következő szentséges rímekkel és alliterációkkal megáldott sorokat: 


Mi Atyánk, aki a mennyekben vagy,

Szenteltessék meg a Te neved,

Jöjjön el a Te országod,

Legyen meg a Te akaratod,

Amint a mennyben, úgy a földön is.

Mindennapi kenyerünket

add meg nekünk ma,

És bocsásd meg vétkeinket,

Miképpen mi is megbocsátunk

az ellenünk vétkezőknek,

És ne vígy minket kísértésbe,

De szabadíts meg a gonosztól.


Áldás Reátok.

Mindörökké!

Ámen!

2015. ápr. 24. 23:06
 8/9 anonim ***** válasza:
NEEEEEMBÍÍRROOOOOOOM XDDDDDDDDDD
2015. ápr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ember, bírlak.
2015. ápr. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!