Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk 1 része miért fél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk 1 része miért fél a lányoktól?

Figyelt kérdés

Miért félnek oda menni a fiúk egy lányhoz?

Mintha sárkány lenne az a lány aki megöl minden fiút :o


A lányok csak akkor sárkányok ha már kapcsolatban vannak :o


2015. ápr. 26. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor is sárkányok..
2015. ápr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon sok lány túl nagyra van magával és, ha úgy érzi szintje alatt vagy akkor nem lesz túl kedves vagy bájos.
2015. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magamból ki indulva sok a primitìv,lekezelő,nagyképű,öntelt làny...nem akarok visszautasìtàst,leoltàst stb...20/F
2015. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

mert ha nem jön be a fiú neki,akkor HAHAHA menj innen.

ez a válasz. nem pedig egy udvarias elutasítás.

és egy jogos sztereotípia

2015. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nem nézel ki elég jól számára, akkor már alapból sárkány.
2015. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Mert bunkók, vagytok, gonoszak, egoisták, gőgösek, önzőek és kegyetlenek. Iszonyatosan bunkón tudtok visszautasítani teljesen udvarias közeledéseket is, "Szia ne haragudj zavarhatlak egy pillanatra?" válasz "Te? (röhögés megveően) biztos nem!" Ezen kívül kihasználtok minket, a szemünkbe hazudtok, szórakoztok velünk, porig aláztok, hülyének néztek és hosszasan lehetne sorolni.


Ha valaki nem jóképű, helyes, menőcsávó, nagypofájú adonisz, azt ti nem tekintitek már embernek, hanem úgy beszéltek vele, mint a kutyával, vagy rosszabbul. Na ezért! Az iszonyatosan sok lenézés, megalázás és negatív tapasztalat miatt félünk kezdeményezni.


Ti nem sárkányok vagytok, a sárkány egy nemes ellenfél, aki tiszteli azt, aki szembenáll vele. A fiatal nők nem méltók a sárkány elnevezésre, talán a hárpia a találó kifejezés.

2015. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25F
2015. ápr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
A 19:34-esnek miért csak 1x lehet adni zöld pacsit? :(
2015. ápr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ensam skog ***** válasza:
100%
Nem tudom ez, hogy jött össze de én akinél eddig próbálkozni szerettem volna mind foglalt volt. (tényleg foglalt nem csak lekoptat). Így úgy gondolom úgy is foglalt. Kb 3 éve próbálkozok összeszedni egy barátnőt. Személyesen, neten, ismerősök segítségével. Nem túlzok senkinek sem keltettem fel az érdeklődését. Biztos, hogy velem van a gond. Ezt elfogadtam ez a sorsom nem picsogok van kajám és fedél a fejem felett, valakinek ennyi se jutott. Ezen felismerés végett beletörődve a sorsomba csupán belül marcangolom magam mikor meglátok egy számomra szimpatikus lányt. De lépni nem fogok merni sohasem. Ennyike.
2015. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!