Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenthet ez valamit? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet ez valamit? Vagy csupán képzelődök?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársam már hosszú ideje tetszik nekem.Mostanában figyelme lettem dolgokra,amik jelenthetnek valamit,bár a barátnőim azt mondják: túl sokat képzelgek és felejtsem el őt.Amikor beszélek a fiúval személyesen,akkor vagy egyáltalán nem néz a szemembe vagy egy rövid ideig belenéz aztán lesüti a szemeit.Furcsán is beszél,kicsit mintha lenézne.Amikor facebookon beszélgetek vele,akkor meg már teljesen megváltozik: hosszabban fejezi ki magát,ugyanazokat a szavakat és smiley-kat használja,mint én.Ha találkozunk,akkor a testtartása is hasonló az enyémhez.Néha észreveszem,hogy néz, s mikor észreveszem elkapja a tekintetét.Amikor a közelemben van és mondani szeretnék valamit mondani neki,akkor egyből más lányra figyel.Most egy ideje barátnője is van.Mindenki azt mondja,hogy hagyjam és én is ezt tenném,viszont van egy pszichológus rokonom,ő azt mondta,hogy valljam be neki.Nem akarok galibát és ha tényleg szereti azt a lányt,akkor hagyom is,mert már az is elég ha boldognak látom.Most vagy csak tényleg képzelődök,vagy tényleg figyel engem. (A barátnője minden lépésemet számolja.) Szerintetek mit tegyek? Valljam be az érzéseimet,vagy hagyjam a fenébe? 18/L
2015. ápr. 26. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
valdbe,és letudod
2015. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Képzelődsz.
2015. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!