Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán ő is többet érez? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán ő is többet érez? Nem tudom eldönteni.

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy mit érez irántam a legjobb lány barátom. Csak fél éve ismerjük egymást, de nagyon jóba lettünk ennyi idő alatt. Néha úgy érzem, hogy 100%, hogy ez már az ő részéről is több mint barátság, valamikor meg azt, hogy nem. Mindig mondja, hogy mennyire szeret, mennyire fontos vagyok neki és soha nem akar elveszteni. Ha bókolok neki mindig zavarba jön. Mostanában pedig mindig azzal jön, hogy milyen jó lenne velem aludni. Azt is mondta már, hogy helyes vagyok, bár nem tudom, hogy ezt mennyire gondolta komolyan. Sokszor beszélünk úgy mintha férj és feleség lennénk. A legnagyobb baj, hogy én tényleg elfogadnám őt feleségül, sőt én lennék a legboldogabb, de nem tudom, hogy ő is így érez-e vagy csak vicc az egész. Semmiről sem tudom eldönteni, hogy komolyan gondolja-e ezeket. Legjobb barátok közt normális ilyeneket mondani egymásnak? Hogyan tudhatnám meg, hogy ő mit érez irántam? Rákérdezni nem merek. Köszönöm előre is a választ.

15/F



2015. ápr. 26. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális egy barátságban ilyenek mondani :DD Ha veled akar aludni, ráadásul helyesnek is tart, akkor biztos több van a dolog mögött. Tudom, hogy ez a legnehezebb, de rá kellene kérdezned a dologra, vagyis hogy, elmondhatnád, hogy te mit érzel iránta.
2015. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenlőre ne mondd el neki, mert van egy osztálytársam aki szeret egy lányt a lány nem és már nem annyira vannak jóba, de ez a történet nem teljesen ilyen. Szerintem maradj ilyen jóban vele, ha akar valamit majd lép. Ha pedig nem lép akkor egy kicsit legyetek mégjobba és akkor tegyél lépéseket.
2015. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!