Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy problemam Lany vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy problemam Lany vagyok, egy ideje probalok onkielegiteni, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Amikor a csiklomat izgatom, egy ido utan nagyon jo erzes lesz, de utana nem sokkal mar minden egyes mozdulatomra osszerandul a testem, es nem tudom folytatni, pedig erzem hogy nem volt orgazmusom

Hogy juthatnak el az orgazmusig?


2015. ápr. 27. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Amikor összerándulsz az az orgazmus.
2015. ápr. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy eleinte még a csiklódat ingerelve kellemes, aztán mikor még jobban izgalomba jössz és telítődik vérrel a csiklód, sokkal érzékenyebb lesz, annyira, hogy kellemetlen a közvetlen ingerlése.


De még nagyon sok oka lehet, mindegyiket meg lehet oldani, csak ki kell deríteni az okát.


Mivel ez egyedül eddig nehezedre esett, reméljük, hogy találsz olyan pasit, aki hozzáértőbb a témában és tud segíteni (hallomásaimból ritka), vagy szexuálpszichológus is esetleg segíthet, bár ugye ott nincs meg annyira az intimitás, se gyakorlati foglalkozás. Esetleg írsz nekem és talán segíthetek. Amúgy egyedül is sikerülhet, csak úgy nehezebb.

2015. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
( tényleg? aki igazán jó szexuálpszichológus és azonnal megoldja mindenkinek a problémáját, az éhen hal, mert akkor alig jár hozzá valaki? )
2015. ápr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Márminthogy vannak, akiknek érzékenyebb olyankor, esetleg túlságosan is. Van, aki nagyon erőteljesen szereti, valaki így, valaki úgy...


van olyan, akinek a csikló közvetlen érintése sok, valakinek meg a körülötte kevés

2015. ápr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha én csinálnám neked akkor sikerülne mert én nem hagynám abba
2015. ápr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!