Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztos, hogy mindig a kérdező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos, hogy mindig a kérdező megy szembe a forgalommal?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvastam már itt olyan válaszokat, hogy ha valaki sorozatosan csak elutasítással, ellenállással találkozik; akkor el kellene gondolkodnia azon, hogy mi is a baj vele. Mivel, hogy ő lenne az a bizonyos viccbeli autós, aki szembe halad a forgalommal az autópályán.

Csakhogy: Ha körbenéz az ember, akkor azt láthatja, hogy iszonyatosan abnormális világban élünk. Manapság a bűnöző a sztás és a beképzelt cicababa ennek a női párja. A nők sorozatosan olyan alakok utánj sírnak, akik az emberi értékek minimumával sem rendelkeznek, mindeközben a valóban értékes emberek sorra egyedül vannak és senkit nem érdekelnek. Ha szembesülnek velük mások, akkor rendre megy a (természetesen megjátszott) csodálkozás, hogy ilyen remek emberek hogy lehetnek egyedül?-Miközben ugye sem az adott illetőnek, sem másoknak esze ágában sincs még csak gondolatban sem megpróbálni vele.

Szóval biztos, hogy a jó irányba megy az a bizonyos forgalom?


2015. ápr. 27. 23:35
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes. :D Igazából erre nem lehet szerintem logikus választ adni szerintem egy normális embernek nem esik jól ha bunkóznak vele. Nem értem meg azokat a nőket akiknek erre van szüksége. Nekem már volt dolgom igazán agresszív pasival egy éven keresztül nyeltem neki a dolgokat. Furcsa mert az elején annyira rendes srácnak tűnt így beleszerettem. Aztán egy idő után mint akit elvágtak voltaképp terrorizált sokszor fenyegetett. Sajnos fiatal voltam nem úgy mértem fel a helyzetet ahogy a mai fejemmel felmérném a helyzetet. És nekem bőven elegem volt a folytonos megaláztatásból egy életre. Így inkább megbecsülöm azt aki ennyire kedves és odaadó a kapcsolatunkban.
2015. ápr. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Bocsi a szóismétlésért. :)
2015. ápr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Ez azért marhaság, mert ilyen erővel minden egyes fiú és férfi lehetne paraszt, minden mindegy alapon. Azt nem tudom, hogy ahhoz mit szólnának páran.
2015. ápr. 28. 00:32
 24/31 A kérdező kommentje:

Sajnos fiatal voltam nem úgy mértem fel a helyzetet ahogy a mai fejemmel felmérném a helyzetet.

20 /L

:D

2015. ápr. 28. 00:33
 25/31 A kérdező kommentje:
Egyszer írt valaki egy érdekes magyarázatot, el is mentettem magamnak. Aszerint pedig a fiúk általában felnéznek a lányokra, a lányok pedig lenézik a fiúkat. Tehát a kedvesség, lovagiasság gyengeségnek számít. Aki pedig paraszt, megalázza őket, bunkózik velük, csak azokat képesek valódi társként elfogadni.
2015. ápr. 28. 00:35
 26/31 anonim ***** válasza:
A lényeg az, vannak értelmes rendes lányok csak valljuk be ritka. Nekem ezért nincs például női barátom mert annyira nem egy szinten vagyunk a velem egykorúakkal hogy az elképesztő. Fura de régebben mindig volt egy legjobb barátnőm de elváltak útjaink vagy rájöttem hogy szarkavaró. :D
2015. ápr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
1 nő azt mondta ez azért van mert azt hiszi hogy majd az ő kedvéért majd meg változik meg a másik az hogy azt mondta a romantikus pasi az unalmas
2015. ápr. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Jó igen lehet nem hiteles így hogy még csak 20 éves vagyok de mindig is komolyabb és érettebb voltam. :D Azért az ember észre veszi a változást ha visszatekint a 15-éves énjére.


Igazán érdekes magyarázat. :D

2015. ápr. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Akkor sok türelmet és kitartást annak a nőnek aki azt hiszi hogy majd érte megváltoznak.. :D
2015. ápr. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Én személyes ismerkedéssel csak negatív tapasztalatot szereztem holott van humorom , sportos-izmos. igényes,kedves,őszinte,erkölcsös ember , pozitív személyiség ..... És mindig zsákutcába futottam eddig :D

Egy ideje járok táncolni is ott viszont eddig szokatlan dolgot tapasztalok, ugyanis a humoromnak és a vidám kisugárzásomnak köszönhetően szeretnek a nők, odavannak értem és nagy csajozósnak tartanak :D Nem hiszik el amikor mondom h pedig nem vagyok sikeres .... És vagy rossz nőkhöz közeledem , vagy rosszul csinálok valamit vagy nem tudom mi lehet a probléma de kezdem azt érezni h a mai nőknek ciki, kellemetlen a nyilvános ismerkedés , félnek a nyílt közeledéstől és zavarba kerülnek így kihátrálnak .....pedig szerintem a tökéletes megoldás az lenne ha mindenkinek adnánk férfiak nők egyaránt 5 percet az életünkből ... 5 perc alatt azért tudunk már véleményt egy kis képet kapni az illetőről :)

2015. ápr. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!