Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztos, hogy mindig a kérdező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos, hogy mindig a kérdező megy szembe a forgalommal?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvastam már itt olyan válaszokat, hogy ha valaki sorozatosan csak elutasítással, ellenállással találkozik; akkor el kellene gondolkodnia azon, hogy mi is a baj vele. Mivel, hogy ő lenne az a bizonyos viccbeli autós, aki szembe halad a forgalommal az autópályán.

Csakhogy: Ha körbenéz az ember, akkor azt láthatja, hogy iszonyatosan abnormális világban élünk. Manapság a bűnöző a sztás és a beképzelt cicababa ennek a női párja. A nők sorozatosan olyan alakok utánj sírnak, akik az emberi értékek minimumával sem rendelkeznek, mindeközben a valóban értékes emberek sorra egyedül vannak és senkit nem érdekelnek. Ha szembesülnek velük mások, akkor rendre megy a (természetesen megjátszott) csodálkozás, hogy ilyen remek emberek hogy lehetnek egyedül?-Miközben ugye sem az adott illetőnek, sem másoknak esze ágában sincs még csak gondolatban sem megpróbálni vele.

Szóval biztos, hogy a jó irányba megy az a bizonyos forgalom?


2015. ápr. 27. 23:35
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Kösz Tibi!
2015. ápr. 27. 23:59
 12/31 anonim ***** válasza:
A legtöbb ismerősöm és barátom férfi nemű mivel velük sokkal jobban el tudok beszélgetni esetleg elmélázni dolgokon. A mai velem egykorú lányokkal sajnos nem egy az értékrendünk így én mindig is férfiak között éreztem jól magam. Most fogok vizsgázni és csak férfiú osztálytársaim vannak. Ahogy a tanáraim is. Mindenki tudja és tiszteletben tartja hogy én milyen vagyok hogy nekem poénkodás terén mi fér még bele. És a párom teljes mértékben megbízik bennem hiszen ismer tudja milyen vagyok. Szeretem és sose dobnám el senkiért. Főleg egy bizalmatlanért nem. Nyilván nálunk is voltak hullám völgyek de inkább arra törekedtem hogy ebből kilábaljunk.
2015. ápr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
kösz cuzz! de én kezdem feladni 3 év alatt semmi se jött össze mindig a barát parkolóban végeztem vagy minden nő megbolondult vagy bennem van a hiba? én mindig probálok normális lenni de mindig 1 tahót választanak és ezek nem tinik se ribizlik normális nők voltak kinézetre de nem azok mert a jót nem értékelik! a mamám mondta kell a jó? nem! kell a rossz? kell ez a mai helyzet...
2015. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egyébként arra gondoltam (remélem, nem haragszol ezért), hogy ha találkoztál valami tahóval, sose hozott lázba? Ezt azért kérdezem, mert nem egy esetről hallottam már, amikor egyébként értelmes nőket is megbolondított-ha más nem, egy estére-egy ilyen díszbika.
2015. ápr. 28. 00:10
 15/31 anonim ***** válasza:
Tahó alatt mit értesz? :) Alapból nagyképű paraszt pasikkal szóba se állnék. Van különbség hogy valakinek van önbizalma és tisztába van az adottságaival vagy ha olyan nagyképű hogy még magával sem áll szóba.
2015. ápr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
nekem van őnbizalmam de mégis a vissza utasítást kapom mindig félre ne értsetek a külsömmel nincs gond kép csere után mindig mondták hogy helyes vagy! de még se engem választottak akkor ideje stílust váltani
2015. ápr. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, mert mindneki mást ért alatta.
2015. ápr. 28. 00:22
 18/31 A kérdező kommentje:
"mindenki"
2015. ápr. 28. 00:23
 19/31 anonim ***** válasza:
Mondjuk én is észre vettem hogy a mai lányoknak a paraszt bunkó pasik kellenek. Én nem tudom mi lelte őket ki szereti ha alázzák. Most hallottam olyat egy lány ismerősömtől hogy az macsósabb férfiasabb. Bár a macsó jelző nem egy olyan kaliberű pasira aggattam volna de hát ízlések és pofonok. Szerintem egy kulturált ápolt kedves férfi többet ér mint 100 nagyképű díszbika.
2015. ápr. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Még valami eszembe jutott, ami a kérdést inspirálta. Egyszer írt a Gyakori-ra egy fickó, aki bíróságon dolgozik, vagyis elég sok érdekes arccal találkozott már. Ő mondta, hogy a vádlottak padján ülő alakoknak csak elenyésző része szingli, egyébként mindegyikért ott sír egy nő a háttérben.(Higyjék el, ő jó ember! Maguk nem ismerik, de én igen!)
2015. ápr. 28. 00:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!