Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztos, hogy mindig a kérdező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos, hogy mindig a kérdező megy szembe a forgalommal?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvastam már itt olyan válaszokat, hogy ha valaki sorozatosan csak elutasítással, ellenállással találkozik; akkor el kellene gondolkodnia azon, hogy mi is a baj vele. Mivel, hogy ő lenne az a bizonyos viccbeli autós, aki szembe halad a forgalommal az autópályán.

Csakhogy: Ha körbenéz az ember, akkor azt láthatja, hogy iszonyatosan abnormális világban élünk. Manapság a bűnöző a sztás és a beképzelt cicababa ennek a női párja. A nők sorozatosan olyan alakok utánj sírnak, akik az emberi értékek minimumával sem rendelkeznek, mindeközben a valóban értékes emberek sorra egyedül vannak és senkit nem érdekelnek. Ha szembesülnek velük mások, akkor rendre megy a (természetesen megjátszott) csodálkozás, hogy ilyen remek emberek hogy lehetnek egyedül?-Miközben ugye sem az adott illetőnek, sem másoknak esze ágában sincs még csak gondolatban sem megpróbálni vele.

Szóval biztos, hogy a jó irányba megy az a bizonyos forgalom?


2015. ápr. 27. 23:35
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
ma 01:08 igazad van ffiak nők is 1aránt adhatnának eséjt hogy megismerjék a másikat nem pedig 1ből le írni mert alacsony vagy magas vagy kövér vagy mit tudom én! de az a baj meg se ismerik az embert eséjt se adnak rá mindenki a szöke herceget várja fehér lóvon még a ronda csajok is
2015. ápr. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!