Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan exetek aki anno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan exetek aki anno tetszett, szeretéttek, de már bottal nem piszkálnátok?

Figyelt kérdés
Nálam az van hogy 3 éve szerettem egy fiút, de a hülye viselkedésével elérte hogy meg gyülöljem. Látni nem bírom és nem is értem régen hogy tetszhetett mert most bottal sem érnék hozzá,de ezt mai napig nem érti meg..abban a hittben van hogy akit eggyszer szerettünk ahhoz mindig ragaszkodni fogunk,pedig nem! Ti hogy vagytok ezzel?
2015. ápr. 28. 09:06
1 2
 11/16 Interferencia ***** válasza:
Nincs, a gyűlölet nagyon erős túlzás lenne.
2015. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. :) Azt elismerem, hogy hiányoznak a régi szép idők, amikor még normálisan tudott viselkedni, de már úgysem lenne olyan, mint régen. És gyűlölöm, amiért ennyiszer bántott.
2015. ápr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért bottal kissé megpiszkálnám az arca tájékán.
2015. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Van. Miután szakított velem életem szerelme, jött egy fiú akinek kellettem. Én meg azt hittem hogy beleszerettem vagy ilyesmi. Két hónapig "voltunk együtt", aztán egyik hajnalban mellette ébredtem, és belémhasított a felismerés hogy mind külsőleg mind belsőleg ő a legvisszataszítóbb ember akivel valaha találkoztam. Szó szerint majdnem elhánytam magam. (Úr isten, én ezzel az emberrel lefeküdtem!) Meg sem vártam mig felébred, csak hazamentem, és irtam neki egy smst hogy hagyjon békén. Tudom nem a legtisztességesebb dolog, de elöször is megérdemelte a féregje, másodszor meg nem bírtam volna mégegyszer beszélni vele
2015. ápr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Interferencia ***** válasza:
14: Ez kemény. Mégis milyen volt a srác?
2015. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
van
2015. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!