Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elítélendő, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő, ha egy vékony srácra nem tudok FÉRFIként tekintetni?

Figyelt kérdés

pl. ilyen adottságú: [link]


[link]


2015. ápr. 28. 12:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem te vagy ezzel így egyedűl.

Én fiatalabb koromban ugyan ilyen vékony voltam. Nem is volt sikerem a nőknél. Aztán elkezdtem sportolni, felszedtem + 20 kg-t. Persze ez nem mind izom, de jól látható rajtam az, h nem egész nap otthon ülök. Azóta sokkal nagyobb sikerem van a nőknél.

2015. ápr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha izom alapján döntöd el, hogy ki férfi és ki nem, rendben, a te dolgod.

De én meg a hozzád hasonló emberekre nem tudok NÔként tekinteni.

2015. ápr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
7: Ha valaki azt írná, hogy nem tud nôként tekinteni arra, aki kövér, ô is le lenne támadva.
2015. ápr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló testalkatom van, mint az 1. képen. Kocka hasam nincs, de hát ez van :D

Igazából én jól érzem magam így, még fiatal is vagyok. El tudom fogadni, hogy nem tetszik sok embernek, de hát szerintem nincs is olyan testalak, aki mindenkinek tetszik.

Nekem nem jönnek be a kövérebb, telt -akár hogy is nevezzük lányok. Csak a vékony. De ettől még ugyan úgy nőként tekintek rá! Ezen mit sem változat.

Igazából bizonyos körök ítélik el, főleg a fiatalabbak.

Egy biztos: én senki kedvéért nem híznék meg! Egyszerűen nem, nem akarok. Az meg különösképpen nem érdekel, ha néhány embernek nem tetszik. Nem ítélem el miatta és nem hiszem, hogy bárki is annyira elítélne téged is. Szerintem teljesen megérthető ez a dolog. Ha meg valakinek nem, hát értelmi fogyatékos, erre nem tudok mit mondani :D

2015. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én se tudok rájuk férfiként nézni, pedig fiú vagyok.

Szerintem nem normális ha egy férfi így néz ki. Sok munka árán én is kitudtam ebből jönni, egyébként fintorogva néznék a tükörbe....

2015. ápr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát, ennél még én is izmosabb vagyok... :D Viszont testalkatilag sajnos nagyon vékony vagyok, nagyon sokat edzem és eszem ezért, hogy valami egészen minimális izmot fel tudjak szedni magamra...

24F

2015. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!