Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek is abszurd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is abszurd?

Figyelt kérdés

Elmondtam egy srácnak, hogy szerintem lehetne közöttünk több is barátságnál. Azt mondta, hogy szerinte inkább maradjunk barátok. Azóta viszont neki köszönhetően sokkal közelebb kerültünk egymáshoz, kb az egyetlen "lelki társa" lettem. Ez normális dolog egy ilyen helyzetben?

(zárójelben megjegyezném, hogy azért mertem neki elmondani, mert mindig is úgy éreztem, hogy tetszek neki. és még most is, annak ellenére, amit mondott)


2015. ápr. 29. 21:27
 1/2 RRR ***** válasza:
lehet,hogy fél egy kapcsolattól
2015. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy nem akar kapcsolatot,de szerintem normális,mégis férfival nem lehet lelki társ.
2015. ápr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!