Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ez nem képmutatás, akkor mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez nem képmutatás, akkor mi?

Figyelt kérdés
Anyámról van szó, akit éppen most készülünk kisemmizni itthonról. Okkal. Fél éve elvált apámtól, de nem volt hajlandó elköltözni tőlünk, mindezt úgy, hogy 4 éve van kapcsolata, tehát úgy durván 3 évig házas asszonyként csalta a férjét, persze azt hazudja, hogy a válás után ismerkedett össze azzal a bizonyos Sándorral. Úgy másfél éve a nővérem vőlegénye hozzánk költözött egy rövid időre és, mivel az exe egy cégnél dolgozik vele, ezért kénytelen-kelletlen találkoztak napi szinten, persze anyám beleképzelte a dologba, hogy a gonosz dög megcsalja a kicsi lányát, ezért a folytonos beszólásaival és zsarnokoskodásával elűzte a srácot tőlünk, a nővéremmel együtt, arra hivatkozva, hogy "aki meg meri csalni a párját, annak itt nincs helye." A költözését illetően apám és én felidéztük neki, amit a testvérem sikeres elkergetése után mondott és megkérdeztük, hogy ő akkor miért van itt, erre ő azt felelte, hogy "csak azt szereztem meg, amit a Zoli (apám) nem adott meg nekem". Nem hajlandó elhúzni innen, mert a pasijának a fia még a Sándor nevezetű tetűvel lakik és nem férnének el ott hárman, szóval addig is nálunk csövezik. A fizetéséből csak néha napján ad be valamit a rezsibe, már hónapok óta az én főiskolára félretett pénzemből is le-le kell csipkedni, hogy kihúzzuk a hónapot, persze akárhányszor szóvá merjük tenni neki, hogy azért jó lenne, ha ő is segítene, mindig azt válaszolja, hogy azoknak nem fog fizetni egy centet sem, akik kitagadták a családból, mert olyat akart, amit elvileg apámnak házastársi kötelessége lett volna megadni, de mégse tette, pedig apám saját bevallása szerint ő sose fordított neki hátat, amikor anyám testiséget akart a részéről, persze mindig fújt apámra, sőt a mai napig teszi, mert más nőkkel mer ismerkedni, holott ő vallásosként sose szexelne házasságon kívül.
2015. ápr. 30. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:
A legtöbb ember felnőttként rákényszerül a képmutatásra, úgyhogy én ezt nem nevezném annak. Ez már ne is haragudj, de ezek gerinctelen, aljas lépések felétek nézve. Ha a lakás nincs az ő nevén vagy valami, akkor a helyetekben összefognék, faterod, te, nővéred és úgy kihajítanám onnan mint macskát szarni!
2015. ápr. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!