Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha azért nem merek összeköltözni a barátommal, mert akkor közös wc lenne?

Figyelt kérdés

Szeretjük egymást, minden klappol, nagyon jól elvagyunk együtt, viszont gyerekkorom óta iszonyatosan szégyenlős vagyok ilyen szempontból... Konkrétan nagywc-re nem merek elmenni itthon se, ha ébren vannak a szüleim és a lakásban vannak, vagy albérletben ha a szobatársam van otthon és ébren, vagy ha valaki mászkál a folyosón ahonnan nyílik a fürdő... Abba meg bele se merek gondolni hogy a barátommal egy lakásban. Ha együtt vagyunk több napra, akkor visszatartom amíg haza nem jövök. De közös lakásnál ezt ugye nem lehet megoldani. Nem idő kell nekünk, hiszen szüleimmel 21 éve együtt lakok és még előttük is szégyenlős vagyok...

Másban nem lenne probléma, másban nem vagyok szégyenlős, de ebben betegesen.

Van valaki hasonló helyzetben? Mit lehet tenni?


2015. máj. 1. 23:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Pl elmész egy pszichológushoz, mert ez már kissé beteges félelemnek hangzik.
2015. máj. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
ha finganod kell. és széthúzod a segged. akkor nincs hangja. komolyan!
2015. máj. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

Én is ilyen voltam, aztán 8 napig nem mentem wc-re nagydolgot végezni, csak tartogattam egy Angliába vezető úton...

Aztán rájöttem hogy nincs ebben semmi olyan dolog, elmész és kész. Ürítesz egyet és heló!:)

2015. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 veteran1978 ***** válasza:
90%
Ha "napokig" visszatartod előbb-utóbb komoly egészségügyi probléma lesz a vége.Ezt el kell fogadnod,szoktasd magad hozzá!Pszichológus sokat segíthet neked!!!
2015. máj. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ismerős XD Egy lánnyal laktam együtt nem rég egy hónapig, és érdekes volt, amikor hasmenésem volt egy napig, és csak hangosan tudtam k...ni :D
2015. máj. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem inkább azzal kéne foglalkoznod, hogy rágyere, miért is vagy ennyire szégyenlős egy ilyen természetes dologgal kapcsolatban. Nyilván nem nyílt ajtónál kell intézni a dolgot, nem is így értem, de azért ez: "Konkrétan nagywc-re nem merek elmenni itthon se, ha ébren vannak a szüleim és a lakásban vannak" - kicsikét beteges.
2015. máj. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok:D
2015. máj. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Személyesen tuti nem is mernék beszélni erről senkinek, szóval pszichológushoz nem mennék :(
2015. máj. 1. 23:50
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

Nem ártana erről beszélgetned egy pszichológussal..de komolyan.


Nekem is voltak ilyen félelmeim..a koliban eleinte inkább kimentem a közös wc-re (amit gyakorlatilag senki nem használ, mert minden szobában van saját), minthogy a párom szobájában kakiljak.


Aztán egyszer nagyon beteg voltam és ilyenkor mindig megy a hasam. Hát esély nem volt rá, hogy én kimásszak a wcről egész nap, nem volt mit tenni..


Aztán mi lett belőle? Semmi. A párom hozott teát meg főzött főtt krumplit és ápolgatott.


Egyébként a viselkedésemből gyakorlatilag mindig tudja, ha kakilni megyek. :D Néha meg olyan fejjel jövök ki a wcről, hogy egyből vigyorogva kérdezi, hogy na mi van fosifej?! :D


Őszintén szólva én imádom ezért..hogy ennyire ismer..és hogy ennyire nem kell ilyenek miatt paráznom. Én is hallottam már őt, de hát istenem. Ez egy természetes folyamat, nincs mit rajta szégyellni.

2015. máj. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jó ég.. :D ez egy teljesen normális emberi szükséglet,mi ebben a titkolni való? Gondolom dolgoztok is,nem lesztek egész nap együtt. Ahogy a dolgok állnak,szerintem neked még nem kell összeköltözni senkivel,ha ilyen durva gátlásaid vannak... Keress fel egy szakembert,mert ez már tényleg az abnormális határán belül van.
2015. máj. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!