Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem lehet a tanárná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem lehet a tanárnál? 18l

Figyelt kérdés
Nagyon régőta tetszik egy tanár, 90% hogy én is neki. Nemsoká vége az érettséginek. Lehet esélyem bármire is nála? Sokkal idősebb nálam de egyedülálló.
2015. máj. 7. 17:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#9 Engem nem tanít csak tanár a suliban.

#10 Értem de még mindig nem akarok vele kapcsolatot.

2015. máj. 7. 18:16
 12/19 anonim ***** válasza:

Mi ez a tanárfétis mostanság a 17-18 éves lányok körében?!

Ez nagyon gáz...

A "kis idióta majmok" kifejezés meg sértő rám nézve korodbeliként (2 évvel vagyok idősebb). Sokan lennének ilyen idióta majmok, mint én...;)

Mondjuk a kérdésed alapján kapcsolatra alkalmatlan vagy. Csak dugasd meg magad vele, legalább olcsóbb leszel, mint egy guminő ;)

2015. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Egyszerűen tetszik, egyszer lennék vele."


Akkor nem mindegy, hogy mennyi esélyed lenne nála?


Megadod neki az érettségi után a telefonszámod, hogy hívjon fel, ha felhív van esélyed, ha nem, nem gáz, többé úgysem látod.

2015. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#12 Gondolom te is valami elkényeztetett ájfonnal járkáló fazon lehetsz, tökéletesre nyírt hajjal a legmárkásabb ruhákban.


Ja és mondod ezt egy szűz lánynak, hogy olcsóbb lenne mint egy guminő, mert odaadná magát valaki olyannak aki már 4 éve tetszik neki. Jót röhögtem, kösz!

2015. máj. 7. 18:39
 15/19 anonim ***** válasza:

12-es vagyok: Nagyon rosszul gondolod, amiket leírtál rólam. Mégis mire alapozod ezeket? :)


Mit mondjak neked?


Szűz vagy, de mindenféle érzelem nélkül odaadnád magad egy jóval idősebb férfinek: Gratulálok! Ebből jó élmény lesz.

Tetszik: Épp elég egy érzelemmentes szexhez, hogy medugasd magad.

Kapcsolatra teljesen alkalmatlannak tűnsz.


Büszke lehetsz magadra. ;)


Én is jót nevettem rajtad, mert ritka szánalmas vagy..

2015. máj. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Úristen!...

Kedves kérdező, (aki nyilván NEM alkalmatlan kapcsolatra, csak ettől a férfitől nem ezt akarja!!!) azért ezt gondold meg alaposan, hogy tényleg nagyon szeretnél vele lefeküdni? A szűzesség értékes, tényleg odaadnád neki, kapcsolat nélkül? Egyébként ebben sincs semmi rossz, ha Te nem látod rossznak! A nők nagy részének volt kalandja, tök mindegy, mikor van. Gondolj bele, milyen hátulütője lehet.. Ha véletlen elutasít, utána kell vele találkoznod? Lenne elég merszed egyértelműen kifejezni, mit akarsz tőle?

Amúgy én azt javaslom, ha neked kell és megéri, kezdeményezz. Ne hallgass olyanokra, akikben semmi jóindulat nincs feléd.

2015. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16 Nagyon köszi! Átgondolom
2015. máj. 9. 11:57
 18/19 anonim ***** válasza:
Átgondolod te :D Úgyis megteszed.
2015. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ha tegyük fel belemenne de nem venné figyelembe hogy még nem voltam senkivel akkor kiszállnék a dologból.
2015. máj. 9. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!