Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen összeköltözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen összeköltözni a barátommal. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és ha a barátommal együtt leszünk még mire 16 leszek, ideköltözhet, és itt keresne magának munkát. Anyuékkal laknánk együtt, míg el nem jutunk odáig, hogy lesz pénzünk különköltözni a szüleimtől.

Előnyök hátrányok az ilyen korai összeköltözésről?


2015. máj. 7. 19:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szóval még nincs is barátod, de már azt tervezgeted, hogy ha lesz, hozzátok fog költözni... Szegény fiú. :)

Ki mondta, hogy hozzátok költözhet a leendő barátod? A szüleid? És ennek szerinted a fiú szülei örülni fognak? Ha a klasszikus esetet nézzük, a srác körülbelül egykorú lesz veled, 18 év alatt pedig nem költözhet el a szüleitől csak úgy.

És a kérdésedre válaszolva: Minden előny, ami a ti korai összeköltözésetekkel jár, az akarva akaratlanul is a hátránya lesz. Nagy lesz a szerelem, örülni fogsz, hogy agyba-főbe vele lehetsz, de nagyon hamar egymásra fogtok unni, és a fiú mehet vissza oda, ahonnan jött.

2015. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Már 2 éve van barátom, anyuval egyeztem meg hogy 16éves leszek, akkor ideköltözhet, mert 3 órára lakik, így csak 2 hetente tud eljönni. 2 év múlva már több mint 18 lesz.
2015. máj. 7. 20:10
 13/18 anonim ***** válasza:

Tehát 12 éves korod óta van barátod? 16 évesen már szülhetnél is majd neki.

Mindenképp költöztesd oda, valószínűleg 18 évesen majd olyan munkát talál, hogy el tud tartani téged is meg saját magát. Vagy inkább már most költözzön oda, a szüleid fogadják örökbe.

2015. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Igen 12 éves korom óta van barátom képzeld, és 2 éve felhőtlen a kapcsolatunk... 16 évesen nem fogok szülni neki gyereket, mert nem vagyunk hülyék, tudunk védekezni, és ha esetleg bekövetkezne, akkor is tudjuk mi a teendő... És a munkával nem lesz gond, mert (elnézést javítom a kérdést: itt kapna munkát) lesz biztos helye az apám mellett, nem rossz fizetéssel, ideköltözni még nem költözhet, mert úgy egyeztek bele a szüleim: Hogyha 16 leszek.


Nem kell a részleteken leragadni barmok -.-

A kérdésre válaszoljatok -.-

2015. máj. 7. 22:43
 15/18 anonim ***** válasza:
Gyerekszerelem.
2015. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

" ha esetleg bekövetkezne, akkor is tudjuk mi a teendő... "


És mi lenne az?

2015. máj. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Felhőtlen a kapcsolat 2 éve. 12 évesen min veszekednétek? Hova menjetek fagyizni vagy mit nézzetek a tévében. Ennyi idősen még babáztam :-D
2015. máj. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"munka apám mellett", "anyuékkal laknánk"...


ilyen az, amikor a test már érett, a szellem még gyerek. gondolod a barátodnak is ez a legfőbb vágya? vagy csak Te álmodozol róla?

Egyébként hátrány, hogy jó esély van rá, hogy nem érettségizel le, mert minden fontosabb lesz, mint a tanulás (nekem is lett volna 16 évesen lehetőségem külön költözni, életem legfelnőttebb döntése - talán az egyetlen eddig -, hogy nem tettem meg, így nem csak érettségim, de diplomám, és jó munkám is lett... ha akkor elköltözöm tuti haverok, csajok, buli, fanta, és más semmi).

2015. máj. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!