Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon Ő is így érez irántam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon Ő is így érez irántam? (Lány vagyok és Ő is)

Figyelt kérdés
Mindig kedves, becézget. Voltunk egy buliba, de Ő más társaságban volt, felkérték táncolni elutasította, utánna pedig odajött hozzám táncolva. Mindig néz, mosolyog rám. Volt, hogy nezett rám én pedig rá, Ő elpirult.

2015. máj. 8. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudod meg, ha túl jutsz a nézegetésen. Ülj le vele beszélgetni négyszemközt.
2015. máj. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sokszor beszélgettünk már négyszemközt, de annyira zavarban vagyok a közelében, hogy nem tudok beszélni és hülyeségeket mondok.

Meg azt sem tudom, hogy esetleg vonzódik a lányokhoz vagy sem.

2015. máj. 8. 21:52
 3/7 anonim válasza:

Szia!

Én is jártam hasonló cipőben,ha gondolod,segíthetek.Csak írj egy picit többet magatokról.:)

2015. máj. 9. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Előző vagyok,bocsi,ezt privátban akartam...:'D Ha válaszolsz,akkor oda küldd.:)
2015. máj. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Akinomár válasza:
Hát lehet,hogy ez az ő részéről egy kicsit több is lehetne,mint barátság,de ne légy biztos benne...Én is nagyon,de nagyon megjártam ezzel,szóval csak azt tudom mondani,hogy beszélj vele,de nagyon ne ragadtasd el magad,ert ha bevallod neki,hogy szereted,annak az a tétje,hogyha nem szerelmes beléd akkor lapátra van menve a barátságotok...Ha pedig ugyanúgy érez...Akkor mázlid van:)
2015. máj. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))
2015. máj. 14. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbálj olyan helyzetekbe kerülni, ahol közel lehettek egymáshoz, de nem feltűnő módon, pl. hosszú busz/vonatút, strandolás, sportolás... és ha tényleg érez irántad valamit, valószínű fog közeledni vagy jelet adni. De ha adva van neki a lehetőség és úgy sem, lehet, hogy nem arról van szó, hogy érez irántad valamit. :/
2015. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!