Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon érez irántam valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érez irántam valamit?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba még sosem éreztem így szerintetek hogy érezhet irántam..(leírom hogy történt) az a fiú akit szeretek egyével idősebb nálam és egyfolytában piszkált és azt élvezte ha megtudott nevettetni vagy ha ideges lettem azon csak röhögött én meg mindig felpofoztam, akkoriban ki nem állhattam..de az iskolában egyik nap ilyen suli buli volt és egyfolytában egymást néztük mikkor én táncoltam egy fiúval akkor ő ideges volt és fogott magának egy lányt akivel táncolhatott aztán a vége fele már csak ültünk és néha egymásra néztünk......Mostanában meg kerül engem és nem mer rám nézni de ma meg változott oda jött hozzám és halkan belesúgta a fülembe a nevemet mikkor oda néztem elfordult és egyfolytában mosolygott rám csak én nagyon szerettem őt.Kérlek normális válaszokat írjatok!

2014. márc. 11. 16:34
 1/2 Girgoy ***** válasza:
Szerintem igen. Pláne ha a felpofozásod után is kitartott. Szerintem innentől próbáljátok normálisabb módon kifejezni egymás iránt a szerteteteket, ha sikerül. Sok sikert!
2014. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!:))
2014. márc. 11. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!