Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miert van igy? 17/L

Figyelt kérdés

ugye minden fiunak van egy olyan szerelme aki az osszes lany felett all akar egyutt vannak akar nem, es az a helyzet hogy en 4 fiunak vagyok ez a lany..barkivel szakitananak ha barmelyiket kivalasztanam.

Szeretnek valami rendkivulien es nem ertem hogy lehetek tobb embernek a legnagyobb szerelem.


2015. máj. 9. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
gyere gyukni
2015. máj. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Marko polo ***** válasza:
Talán mind a 4-nek te voltál az első nagy szerelem...
2015. máj. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csini vagy úgy (not troll)
2015. máj. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 opened paradise ***** válasza:

"Mit láthatnak bennem?"

Ez ismerős :/


Talán rendkívüli a humorod,a külsőd,gazdag vagy és nimfo...

Vagy csak egy szirén :D

2015. máj. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia,


Küldenél képet magadról? Kíváncsivá tettél:) Lehet hogy te vagy a tökéletes nő, a földre szállt angyal :)

2015. máj. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Össze is jöttél valamelyikükkel? Ha nem, az magyarázat lehet, hisz akit reménytelenül szeretünk és idealizáljuk, azon sokkal nehezebb túllépni, mintha együtt vagytok, aztán kiderül, hogy nem megy. És igen, ha ráadásul az első szerelmük vagy, akiért reménytelenül rajonganak, az még jobban indokolja, hogy folyton visszakalandoznak hozzád, legalább gondolatban.
2015. máj. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vagy túl sokat gondolsz magadról, vagy a környezetükben borzasztó a felhozatal - ez nem trollkodás a részemről, egyszerűen annyira különbözőek az emberek, hogy nagyon nem valószínű, hogy több olyan ember is ismerne, pláne egyszerre, akiknek te lennél a legjobb.


Egyébként megnyugodhatsz, egyiknek sem vagy a legnagyobb szerelem, megkedvelhetsz valakit, de ahhoz, hogy igazi szerelem alakuljon ki együtt kell minőségi időt tölteni, nem keveset. Az nem szerelem, hogy a többi helyett a te csecsed bámulják.

2015. máj. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fúúúú de nagyképű, önelégült kiscsaj lehetsz :) Már csak az a kérdés, hogy elterülsz az ágyban "na én vagyok a tuti csaj, dugjatok meg, nekem semmit nem kell csinálnom" beállítottságú vagy, vagy pedig imádod a pélót :)
2015. máj. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!