Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rondák, ti hogy bírjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rondák, ti hogy bírjátok elviselni azt, hogy nem kelletek senkinek és valószínűleg nem is fogtok?

Figyelt kérdés
Hogy bírjátok elviselni a magányt és a folyamatos megaláztatásokat, beszólogatásokat? Segítsetek, mert én már nem bírom tovább.

2015. máj. 10. 23:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akárhová megyek mindenhol megaláznak, szóval nincs értelme a környezetváltozásnak. A lakhelyemen is kapom az oltásokat és 3 iskolába jártam 2 városban és mindenhol rossz volt. Nincs olyan hely ahol befogadnának. Jelenleg munkát keresek, de ilyen arccal sehova nem kellek.
2015. máj. 10. 23:57
 12/16 anonim ***** válasza:

Fangirling :D Bár néha itt is eszembe jut, hogy hoppá, én hiába vagyok teljesen odáig érte, neki nagyon valószínű, hogy nem kellenék... Bőr Ney a barna hajú lányokat jobban szereti, és azt mondják, hogy akiknek ugyanaz a vértípusuk, azok hasonlítanak, szóval... ki tudja. :D

Ezen kívül még barátnőimmel szoktam lenni, csak kettőnek van barátja jelenleg (illetve az egyiknek még nincs, de tudom, hogy hamarosan lesz neki).

2015. máj. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Csak kiváncsiságból kérdem, küldesz képet?
2015. máj. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Egy képnek én is örülnék! :) Elképzelni sem tudom, mi lehet egy fejen olyan ronda, hogy így elkeseredj!
2015. máj. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen. Az a legroszabb hogy sajnos egy kicsit romantikus és társcentrikus vagyok. Hódítgatni, ismerkedni már nem is igazán szeretek, sz.r amikor meglátok egy szimpatikus lányt (most nem a nagymellű plázacicára kell gondolni) és fájdítom érte a szívem, legszívesebben ott helybe átölelném, hozzábújnék. De az csak randa qvazimodónak néz.


Jó volna ha feltalálnák már a szerelem ellenszerét. Ami kiírtja ezt a vonzalmat a nők iránt.

2015. máj. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Úgy ahogy elviselem... Már kezdem megszokni az egyedüllétet.. Néha depressziós vagyok, de azonkívül megvagyok... 18/F
2015. máj. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!