Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi megkeseredett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi megkeseredett, nőgyűlölő férfi?

Figyelt kérdés

Olyan szomorú, hogy milyen sok ilyen hozzászólást látok itt is, szeretnék segíteni rajtuk, de általában csak azt kapom meg, hogy én is csak egy ribizli vagyok, mint az összes többi, meg hogy persze, itt most szenteskedek, de élőben csak a külsőre meg a pénzre hajtok rá biztosan.

Ez olyan elszomorító, mert ilyen hozzáállással nehéz lesz. És sokszor észre sem veszik, hogy ők maguk milyen válogatósak és csak a külső számít nekik, hanem kifogásokat találnak, hogy miért nem az ő hibájuk, hogy nem találnak senkit.

Hogy lehetne ezen segíteni, ha bármit írok, csak fröcsögés, meg utálkozás a válasz, amint kiderül, hogy nő vagyok?


2015. máj. 12. 12:42
1 2 3
 21/21 TheOneAboutAll válasza:

Azt elfelejtitek, hogy az Ember elfárad, és néhány csalódás után már hiába mondod neki, hogy nem minden ember rohadek; nem fogja érdekelni, bezárkózott végleg.

S ezért nem lehet hibáztatni senkit.

2019. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!