Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igy lehetne nala eselyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igy lehetne nala eselyem? Neki kene lepnie, nem?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki 2 evvel felettem jar. Olyan baratsagosnak tunik es azt hallottam jofej, es nagyon helyes is. Mostanaban egyre jobban erdekel, de ugy erzem, keves lennek hozza(bar masok szepnek es intelligensnek, segitokesznek, viccesnek tartanak. Eleg sokszor probaljak ezeket belem verni). Multkor mondta 2 baratnom hogy nezett engem meg neha osszeer a tekintetunk de mindig elkapom. Bejeloltem fb-n, mar ismerosok vagyunk. Szerintem neki kene valamit jeleznie ha o is erdeklodik irantam. neha meg nem tudom, egyertelmubbe kene-e tennem szamara. De beegni se szeretnek.

Olyan gyerekesnek erzem magam:D

16/l

(bocsi, mar nemreg kiirtam egy ilyen kerkerdest de nem igazan kaptam választ)


2015. máj. 12. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ühüm, azért érzed magad annak, mert az is vagy :)


A legfontosabb: nem vagy kevés senkihez, te a legtökéletesebb vagy, aki lehetsz neki. Ha kevés vagy, nem érdeklődne ilyen látványosan irántad.


Nem kell félni, valószínűleg ő is ilyesmiken gondolkozik, és fél kezdeményezni talán. Fél hogy kikosarazza egy fiatalabb csaj, és beég a haverok előtt pl.

Kezdeményezz nyugodtan. Ha félénk vagy, először Fb-n. Én már kicsit idősebb vagyok, nem tudom hogy működtök de pl "Szia! láttalak focizni tesi közben, nagyon ügyes voltál, sokat játszol? szeretsz focizni?" (nyilván a te szavaiddal, saját élethelyzetben, stb.


A lényeg hogy valahogy alakíts ki kontaktot vele. Szórakozóhelyen "véletlenül" találkozni, szóba elegyedni, stb. Félni semmiképp kell, azt mond ami az eszedbe jut, semmi tvből vett baromság. Ha az jut eszedbe beszélgetéskor hogy "jaj de szépek a szemei" akkor azt mondod, hogy tetszenek a szemeid, férfias a tekinteted.


Nah asszem érteni fogod. Ha van valami írj itt vagy PM

2015. máj. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ez nagy segítség volt!:)
2015. máj. 12. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Dobd be magad! :P :D
2015. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!