Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Ted, Marshall vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ted, Marshall vagy Barney? Fiúk, Robin vagy Lily?

Figyelt kérdés
Ha már az Edward kontra Jacobot meg lehetett kérdezni többször, gondoltam ez is belefér. :)
2010. febr. 24. 11:44
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
100%
Egyértelmű! Barney!! <3 ^^
2012. jan. 8. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom xD vagy Barney,vagy Ted :P Ted olyan aranyosan vigyorog ^^
2012. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Barney és Robin.
2012. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:

egyértelmű hogy Robin :) egésznap játszadoznék vele

nyalnám mint a fagyit :)

2012. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, és hát asszem Barney-t választanám. Vagy Tedet, vagy Marshall-t :DD Őket azért, mert annyira aranyosak és szerethetőek, Barney pedig nagyon jól néz ki, és férfias, de ha tényleg így párkapcsolatra kéne választanom, akkor Ted vagy Marshall, mert ők szerethetőbbek, olyanok akikért lehet rajnongani. Persze Barneyt is ímádom, érte is rajongok, de valahogy egy párkapcsolatban mégis... szóval érted :D Ha fiú lennék, Robint választanám, Lily túl zsarnokoskodó és idegesítő, habár tud aranyos is lenni, de Robin szerintem nagyon szép, és sok olyan tulajdonsága van, amivel tudok azonosulni. Lily is jól néz ki, de ő tényleg idgesítő néhány szempontból.
2012. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 Jim Bim válasza:
A kanadai barátnőt Robint :D
2012. júl. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Lily-t...
2012. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Ugye tudjátok, hogy ezek nem valódi személyek?
2017. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!