Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Manapság miért nem nézik jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért nem nézik jó szemmel, ha valakinek nincs sok párkapcsolata vagy évekig egyedül van, mert nem talál megfelelőt?

Figyelt kérdés

Sokszor még azt is gondolják nem kell senkinek.Szerintem ez egy szép és rendes nő esetében ritka.

Pontosabban olyan szitura gondolok,mikor egy nőnek azért nincs évekig párja illetve nem sexel senkivel,mert nem talált még olyan férfit aki neki megfelelne és rábízná magát.Szóval csak azért nem jár senkivel,hogy ne legyen egyedül és a sexre is értem.Az sem menő mikor egy nő nehezen adja magát.

Sokan nem tartják ezt sem egészségesnek de a társfüggőséget sem.


2013. márc. 21. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Most őszintén: kit érdekel, hogy mit gondolnak mások?!
2013. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én lesz@rom, hogy azt mondják rám, hogy leszbi vagyok csak azért, mert már 2 éve nincs barátom. Csak azért nem fogok összejönni senkivel, hogy bárkinek bármit bebizonyítsak.
2013. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%

semmi ilyesmi.

az antiszociális viselkedés az ami nem menő.

a "nehezen adja magát" meg az a dolog,amikor mindkét fél vonzódása egyértelmű,de a nő túltoja a játszmát és a frusztrált,felajzott férfi ezt nem tudja kezelni.

tehát vak vezet világtalant.

2013. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Magyarázkodj csak.... komolyan erre ki kell írni kérdést?...

Ítéld meg te a saját helyzeted aztán kész. Ne akarj senkit meggyőzni, főleg hogy itt nem is fogsz. Mellessleg sztem a legtöbben le se sz@rják, hogy mikor van párkapcsolatod.

2013. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom,vagyis tudom,csak nem túl logikus a dolog.

Engem konkrétan homokosnak tartanak sokan,mert már egy jó ideje nincs nőm.Mondjuk minden testvéremnek van gyereke is,csak nekem nincs.De volt élettársam is,csak már kb 2 éve annak.

Szerintem sok a hülye a világban,ez az összes általánosítás,és a viták nagy részének alapja.

Gondolom nem szeretik,ha az ember válogatós,mint én.Pedig nem vagyok extra válogatós,csak ...kicsit.

2013. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, ki mit mond? Lehet, hogy a család szerint pasi meg gyerek kéne, ami viszont számít, az nem az ő véleményük, hanem az, hogy utálok kapcsolatban lenni, sokkal jobban szeretem, ha egyedül csak és kizárólag saját magamnak kell elszámolnom a dolgaimmal. Sz.rok én mások véleményére.
2013. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

nálunk is szinte kinézik azt a csajt aki 19 éves és még szűz.

az egyik csaj, aki mindenkivel lefekszik akit talál, egyszer azt mondta neked hogy ez a lány tuti nem kell senkinek és örökre egyedül fog maradni...

a vicc, hogy ő van egyedül, mert csak Arra kell mindenkinek, a másik csaj meg egyszer bizalmasan elmondta hogy alakulgat neki egy fiúval, láttam is őket az utcán egyszer véletlenül.

és az ilyen ócsárlásokat a háta mögött rendre kapja csak azért, mert nem tette szét a lábát rögtön az 1. menstruációja után ahogy ma divat, és válogatott, kiválogatta azt a pasit akibe bele is tud szeretni, nem csak tessék-lássék keresett egyet minden mindegy alapon (ezért olyan sz@r egy csomó kapcsolat manapság)

szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni mit csinál.

nekem sincs pasim mert mind csak csalódást okoz.

az összes aki betalál az elérhetetlen ideálja, exnője, plátói szerelme helyett akar pótléknak (és nem magamért)

vagy hogy legyen végre egy csaja (és nem A csaja, érzitek a különbséget).

elfogadtam hogy nem vagyok nagy szám, de magamat becsülöm annyira hogy nem alázom meg magam így, hogy csak pótléknak, szexbabának kelljek, mert arra mindenki jó.

akkor inkább egyedül

2013. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha van rajta sapka akkor azért verjük meg, ha nincs rajta sapka akkor meg azért verjük meg.


Le kell sz@rni a mások véleményét, ők is lesz@rják a mienkét.

2013. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!